| VrRos05 a întrebat:

Unde poti să cunosti o femeie?
Voi unde cunoașteți o fată?

22 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In club sau pe tinder

| Violleta2022 a răspuns:

"Femei" sunt peste tot in lume, trebuind doar sa iesi din camera ta ca sa o intalnesti pe maica-ta, care-i tot O FEMEIE, apoi vecinele din sat, si tot asa.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Da, degeaba ieși, că toate trec și nici nu se uita la tine, parca le e scârbă de barbati
Le înțeleg, dacă de la 12 ani pana la 20 s-au babardit încontinuu, e normal să vrea ceva nou, li s-a luat, li s-a făcut greata de câți băieți au avut

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Iar misogism?

ne-am saturat de scraboseniile si jignirile pe care le scrii aici, RUSINE parintilor, care au crescut un asemenea specimen de om nesimtit, ca tine!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

N-o să mă opresc niciodată din spus adevărul.
Te-ai saturat tu, nu vorbi în numele tuturor.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Imi pare rau sa-ti spun, dar esti doar un prost, daca pentru tine asa spui adevarul este sa jignesti femeile si apoi sa pretinzi ca sunt curve si nu vor sa faca sex cu tine.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Nu cu mine, cu nimeni nu vor să facă

De ce crezi că doar femeia ar aștepta jumate de viață pana sa facă sex cu un bărbat cunoscut în vederea unei relatii

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Aparent doar tu si inca unu de pe aici sunteti singurii pe care nu-i vrea nici o fata.

| sierra1 a răspuns:

Mai bine de jumătate din locuitorii planetei sunt femei deci n-ar fi o problemă!

| VrRos05 explică (pentru sierra1):

Eu am 3 în toată comuna

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În pădure pe vârful muntelui, acolo unde e plin urși, căprioare, acolo sunt și fetele.

| dullcat a răspuns:

Afara.Mergi la evenimente, spectacole, concerte restranse, activitati de voluntariat etc.

| Hyperion7 a răspuns:

Oriunde.

| Marius22222222222 a răspuns:

Oriunde

| anonim3248 a răspuns:

Afară unde merg și femeile singure.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Cu un zămbet și bun simț. Peste tot. Poți incep cu chelnerițele sau caserițele de la magazine. Cănd iți place una, du-te m-ai des pe la ea. Fi răbdător și draguț.
Evitș să fi bădăran. Să miroși neplăcut și nearanjat.
Cănd ești persistent și previzibil intr-un mod plăcut. devi inrezistibil

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Omule ti-am mai zis sa mergi la mall sa vorbesti cu fetele. ORICE, efectiv ORICE si daca dai buna ziua la primele cu care o sa vorbesti in acest context, tot e ceva, pe parcurs o sa devii mai experimentat si o sa gasesti si tu pe cineva. CAPUL SUS!

| vampirasul a răspuns:

La pacanele prietene. Sau la coafor.

| PardosealaTVR1 a răspuns:

Afara. Daca sti ce e aia

| PardosealaTVR1 a răspuns:

Afara. Daca sti ce e aia
(lasa dracu lolu)