| FancyCool a întrebat:

Unele persoane se pot excita singure? Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excitatia e unul din elementele naturale asa ca vrei sau nu ea se manifesta oricum chiar si fara vointa, in vis sau te trezesti cu penisul erectat dimineata, sau ejaculezi prin vis. Face parte din natural.

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Evident! De la simplul gand evocator al cuiva dorit/a, a vedea ceva sexy in miscare, sau a auzi o voce grava si sexy si pana la stimularea unor zone erogene clasice sau strict particulare, cu mana proprie sau obiect, este arhisuficient in general pentru a produce excitatia si chiar lubrifierea vaginala, plus erectia clitorisului, si erectia penisului si aparitia lichidului prreejaculator!

| R_8074 a răspuns:

Da normal, altfel cum iti poti explica masturbarea?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

TOATE persoanele pot face asta.
Ce tip de excitaţie aveai în minte?

| username23 a răspuns:

Desigur ca se pot excita, incep sa se gindeasca la ceva erotic, fanteziile il coplesesc, isi doreste sa faca sex, si atunci se incepe a excita doar cu gindul, apoi poate sa mearga si mai departe masturbinduse, se ating singuri in zonele erogene. Depinde si de cit de mult timp nu ai avut sex. Sper ca ti-am dat un raspuns care te-a ajutat cit de cit.

| Timmotey a răspuns:

Numai daca se uita la filme porno sau joaca jocuri din astea laughing) altfel nu

| Nokitochikushi a răspuns:

Daca insista normal ca da! happy :d

| adinutza_9584 a răspuns:

Da! se pot excita si singure! Depinde de persoane! unele mai mult, altele mai putin

| kik a răspuns:

Ddaaaaa normal rolling eyesraised eyebrows

| madw99 a răspuns:

Nu creca se pot excita singurethinking

| Iubitha a răspuns:

DAaa! rolling on the floor in general baietii... bine si unele fete. alea mai obsedate. baieti majoritatea* nu toti, se masturbeaza.

| Andreea_9552 a răspuns:

Da