| BlooyGirl a întrebat:

Uneori cand prietenul meu face o greseala mergem in particular. Ii trag o palma si dupa aia nu zice nimic si ma saruta lung, pune maine pe sub tricou...Ca sa nu intelegeti gresit de ce ii trag palma e din cauza ca de fata cu prieteni exagereaza in lagatura cu relatia si asta ma face sa ma simt prost si alte faze
El face chestia asta ca zice "ca atunci cand sunt suparata il face sa ma sarute" cica.
Pareri?+
Credeti ca fac bine cai trag o palma?
Funda

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

@Calancea:COnversatia lor se va sfirsi intr-un pat. love struck se vor saruta in continuu daca ea va vorbi mult, parerea mea daca el face asa mereu happy

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Si da si nu, adica trebuie sa ii zici asta in particular ca nu iti place cand te pipaie atunci cand sunteti mai multi si sa se abtina. Daca tot ii tragi palme o sa va despartiti iar daca tu ti la el cu adevarat o sa iti para rau dupa el, deci cel mai bine e sa ii zici asta in fata, sa nu te mai piapie atunci cand sunteti mai multi, daca tu ai accepta sa te pipaie doar cand sunteti singuri ii zici si asta, sa te pipaie doar cand suntetri voi doi, singuri.
SPer ca team ajutt. Funda? PLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| WooLove a răspuns:

BlooyGirl@ da. uneori baietii nu stiu sa aprecieze o relatie si de aceea se lauda cu diverse chestii pe acre le faceti impreuna. Sincer nu cred ca e baiat cu capul pe umeri si Doamne fereste cand o sa te desparti de el o sa iti auzi numai vorbe... Asta este parerea mea de baiat si sper sa nu ma intelegi gresit.
Succes si sa ai gija de tine.

| ionutzul31 a răspuns:

Pe viitor, da-i cat mai multe palme laughing

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Cred ca e pervers laughing si cand i daii palme simte ca vrea sa t`sarute incontiinuu; pe si eu fac astablushing)

| LoryM22 a răspuns:

Imi dau seama ca te deranjeaza asta,incearca sa vorbesti cu el, trebuie sa aveti o relatie deschisa, gestul in sine nu este frumos insa comportamentul lui te poate scoate din sarite.Ca sa ai o relatie frumoasa si de durata trebuie sa comunicari mult.Bafta!

| rox13yy a răspuns:

Dah,meritalaughing

| HugoBoss a răspuns:

EU cred ca ar trebuie sa aveti o conversatie pe tema aceasta.