| Vali1234gahavjygjaka a întrebat:

Uneori ma doare destul de tare penisul cand mi se scoala. Ma deranjeaza destul de tare si nu stiu daca e normal. P.s am 12 ani si sunt circumcis.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Disconfortul si/sau durerea resimtita in penis, poate sa apara doar in momentul in care devine mult prea mare presiunea sangelui pompat de catre inima in venele si in camerele celor 2 corpi cavernosi. Problema se rezolva foarte simplu si rapid... printr-o l@ba sanatoasa. big grin

| SERIALS a răspuns:

Tot sunt circumscris, dar nu am mastfel de dureri.

| Cristian0884df11 a răspuns:

Pai daca se scoala nu ar trebui sa se spele pe fata si pe dinti pai vezi ma daca nu ai grija de el iei cam multe boli ca meri cam des in inspctie in teava