| Dannah a întrebat:

Urgent!
deci am facut prieteni un power point, l-am salvat iar acum nu stiu cum sa-l pun pe stick(good drive fresh)! ma poate ajuta cineva, va rog? p. s. pana maine! dau si

1 răspuns:
| cosmina05 a răspuns:

Pui stick-ul in pc intri in my computer acolo in f sau in g depinde unde apare locul stick-ului deschizi, pui aplicatia in bara te duci acolo unde ai salvat documentul dai click dreapta copy apoi te duci unde ai deschisa ramura cu stick-ul si dai click dreapta si paste