| b3b3zapakit a întrebat:

Urgent! Imi este foarte rau.Imi vine sa vomit, ma doare capul si imi este ameteala.Saptamana trecuta am fost internata in spital cu aceste simptome, dar acum ma simt mult mai rau decat atunci cand m-am internat.Medicii de acolo mi-au zis ca am polisinuzita superioara cronica. Dar nu mi-au facut nimic pentru sinuzita. CE as putea avea?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Daca un medic ti-a spus ca ai aceasta problema, inseamna ca ei stiu ce ai.si probabil ca nu ti-au facut nimic deoarece poate esti alergica la medicamentul respectiv. Asculta de un medic.noi cei de pe TPU doar dam sfaturi din cunostinte personale. Sunt in clasa a 11-a.mai trebuie sa fac inca pe atat ca sa dau doctoratul deci...

1 răspuns:
| QueenE a răspuns:

pai daca te gandesti ca esti gravida, nu ai cum ca daca ai fost la medic, iti spunea.
du-te inapoi la medic ca sa iti prescrie niste medicamente sau altceva nu sta acasa,!
Sanatate!