| AlexTeYubeste315 a întrebat:

Urgent! TPU laughing am mai pus intrebari din astea stupide dar ma rog, deci iubesc o fata ( La Scoala ) si faza este ca ::EU II ZIC ACCELEI FETE DACA VREA SA FIE CU MINE (SA STEA CU MNE ) bun, dar apoi dupa ce ii zic daca vrea sa fie cu mine, daca fata spune DA! eu apoi ce ii zic... adica eu ce sa ii zic apoi dupa ce ii zic daca vrea sa fie cu mine... laughing m-ati inteles?

Răspuns Câştigător
| NickTampit a răspuns:

rolling on the floor)) Dneee
Copchile nu esti intreg. laughing
So...
Daca spune " da " e gagica-ta, nu trebuie' sa-i zici ceva, fapte.
O iei in barte, o saruti, o si pipai [ mai incolo ] din astea...
Vine de la sine, nu trebuie' sa-ti faci listuta cu ce sa faci si sa te uiti pe ea cand nu se uita fata.batting eyelashes

13 răspunsuri:
| killerkiss a răspuns:

laughing Mari probleme ai tu! Dupa ce iti raspunde ca "da" sarut-o! Sau surprinde-o cu ceva ( ia-o in brate, sarut-o pe obraz) O sa ii placa mai mult de tine! Sau spune-i ceva de genu : M-ai facut cel mai fericit, Mi-ai luat o piatra de pe inima cand ai zis DA... etc! laughing

| AlexTeYubeste315 explică (pentru killerkiss):

laughing) hai ma... nu pot ce naiba zau acum cum sa o surprind mai bine sa nu ii zic ca mi-a luat piatra de pe inima etc...

| vedetamuziciiana a răspuns:

Buna! ii poti spune : Vrei sa iesim astazi la biblioteca la ora **?, Ai dorii sa mergem la un suc?, Haide sa mergem la mall maine sau astazi..etc. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking { Funda please}

| AlexTeYubeste315 explică (pentru vedetamuziciiana):

laughing scuze :-s dar nu dau funda pentru raspunsul ala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandru,calmează-te.Se vede că o placi foarte mult,dar fii mai calm.
Spune-i ce-ţi vine pe moment, ce simţi. Sărut-o, îmbrăţişeaz-o, spune-i lucruri frumoase.O cunoşti cât de cât şi presupun că ştii ce ar surprinde-o, ce o să-i placă!
Succes

| AlexTeYubeste315 explică (pentru anonim_4396):

:-D deci faza e ca eu o cunosc ( ne cunoastem binishor unu pe alutl )
dar Problema e ca... nu stiu cum sa iti zic, parca imi intra fluturi in burta
cand ii zic si waiting ma enerveaza,,,,

| AlexTeYubeste315 explică (pentru anonim_4396):

Serios acum laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexTeYubeste315):

E natural laughing, dar eşti tare scump.
Ţi-am spus. Încearcă să te calmezi. Dacă acceptă, mulţumeşte-i şi invit-o după ore la un suc, la o plimbare.
Dacă crezi că e prea devreme să o săruţi pe buze din prima, sărut-o pe obraz.
O să aprecieze!
Succes Alex şi curaj.Dă-i încolo de fluturi laughing

| AlexTeYubeste315 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu... ma rusinez laughing adicka, tu daca ai mai avut iubiti cum sau ce ti-au zis la prima data? laughing

| AlexTeYubeste315 explică:

! all... NU am inteles bine din raspunsuri-le voastre laughing fiti mai clari laughing

adica Voi imi ziceti asa? '' deci eu ii zic daca vrea sa stea cu mine, apoi daca fata zice DA! eu sa o iau in brate sa o sarut? ''

P.S aveti si alta opinie sau doar asta?

| GummitsaxXx a răspuns:

Mda.Ii spui cva..Gen:,,Serios''? :O Si.p urma daca zice ca da...Ii spui ca daca e vb p mess.happy Vei reusiii laughing

| DianaSweetSel a răspuns:

Spuneai ce ai in cap. Cat de fericit esti. Pentru ca o sa-si dea seama ca a contat raspunsul ei. Funda?

| Rallu001 a răspuns:

Spune-i exact ceea ce simti si gandesti thinking cred ca asta vrea sa auda si ea de la tine..hmmmm, tu ce zici?hee hee