| MladinA a întrebat:

Urgenta! Ieri m-am imprietenit (m-am cuplat) cu o colega ce am aflat ca ma place si eu o placeam, am ajuns sa o iubesc si astazisau auzit multe zvonuri, si ea era intre cea mai buna prietena a ei si mine si nu stia pe cine sa creada, si a zis ca nu se complica si ca ramanem doar amici.

Am inebunit complet cand am auzit si am insitat ore in sir da tot nu!

Cum pot sa o recuceresc? Va rog ajutor!

3 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Nu mai sta pe langa ea... daca ea o sa vina la tine foarte bine dar daca nu nu, fate suparat in preajma ei si noroc

| HBK a răspuns:

Daca fata a fost atat de naiva, incat a renuntat la o relatie cu tine pe niste zvonuri pana la urma, nu se merita nici sa te mai uiti in ochii ei.Nu e vina ta.

| stefania1997 a răspuns:

Nu poti. daca a zis nu.nu ramane. crede-ma (sunt fata)