| anonim_4396 a întrebat:

URGENTA! privi-ti intrebarile mele celalate mai intai.acum.....m-am certat cu unu din a cincea B, si acum vreo 10 mamici vin maine la scoala sa vb cu directoarea sa ma exmatriculeze.mama mea vine maine la scoala.dar ce poate face ea, fiind una, impotriva a 10? nu vreau sa merg la alta scoala,caci imi place de o fata din B si,de fapt,ea e singurul motiv pentru care am refuzat de multe ori sa ma mut.
mi-e frica ca ma va exmatricula, si nu o s-o mai vad nici o data, numa sa vb la tel....sau ma tem ca directoarea le va spune tuturor din B sa ma lase in pace, si atunci nu ne vom mai putea vedea oricum.deci.....ce sa fac?
RASPUNS URGENT! DAU FUNDA DACA MERGE!

25 răspunsuri:
| kidsXXL a răspuns:

Din ce oras esti? Si de la ce scoala?

Răspuns utilizator avertizat
| kidsXXL a răspuns (pentru Andrei2000454):

Ca imi suna asemanator cu ce se intampla la scoala mea.

Răspuns utilizator avertizat
| kidsXXL a răspuns (pentru Andrei2000454):

Petrovici Cristi dc?

Răspuns utilizator avertizat
| WeLoveToParty a răspuns:

Lupta pentru fata aia, Daca nu vrei s-o pierzi.La scoala spune adevarul, si poate o sa te ierte, spune-le ca nu vrei sa pleci de-acolo, fii convingator!

Răspuns utilizator avertizat
| WeLoveToParty a răspuns (pentru Andrei2000454):

Vorbim pe privat?

| WeLoveToParty a răspuns (pentru Andrei2000454):

Da..., o sa ai putin de furca, dar daca chiar vrei, o sa-ti iasa

Răspuns utilizator avertizat
| WeLoveToParty a răspuns (pentru Andrei2000454):

Paii,asta e o problema de logica

| AsuIepurasulDePlus a răspuns (pentru Andrei2000454):

Daca minti si afla ea, isi va pierde increderea in tine

Răspuns utilizator avertizat
| WeLoveToParty a răspuns:

Incerc sa caut un raspuns

| autoside a răspuns:

Tot raspunsurile pe care le cauti le gasesti pe www.sfaturi-mamici.ro, este un site bazat pe sfaturi pentru viitoare mamici si mamici.Sucess

Răspuns utilizator avertizat
| costipicu a răspuns:

Cere-ti iertare si daca ai mai avut abateri de comportament nu stiu ce sa zic:::

Răspuns utilizator avertizat