| fanezodo a întrebat:

Urmează a doua întâlnire, cum fac să fiu împreună cu ea? ceva idei, nu prea le am cu combinatul

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti deja la a2a intalnire nu inseamna ca esti impreuna cu ea?

| RAY a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, daca se vede cu tine si pentru a doua oara inseamna ca te place, nu trebuie sa joci teatru, fii si tu mai curajos, cu tupeu

| Violleta2022 a răspuns:

Mai lasa naibii combinatul ala, ca nu combini femeia cu nimic!
Invata sa te exprimi si sa vorbesti civilizat ca fug fetele de tine, daca nici macar atat lucru nu esti capabil.

| Madaxo97 a răspuns:

Te comporți normal, natural, încearcă doar să nu pari un ciudat sau să faci gesturi aiurea care ar putea să o deranjeze și va fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fi sincer, restul o sa vină de la sine. Dacă minți, in final o să afle.