| fanezodo a întrebat:

Urmează a treia întâlnire, dar nu știu cum să o fac iubita mea. Nu ne-am pupat sau ceva până acum, mă tem să fac asta să nu primesc un refuz… păreri? Ce ar trebui să fac? Si ea pare interesată de mine

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Ia-i un buchet de flori sau ceva cadou mic drăguț, când vă vedeți vă salutați, i-l dai, iar apoi îi spui să închidă ochii puțin că mai ai o surpriză, și când închide ochii o săruți ușor pe buze, fără să fi agresiv sau ceva, un pupic. Nu ar trebui să o deranjeze, fiind deja a treia întâlnire și dacă spui că pare ca te place, ar trebui să răspundă la sărut și să nu te respingă. Fă-o pur și simplu, lasă timiditatea și rușinea la o partea, fii bărbat, timiditatea nu e pentru bărbați.

| Giulia911 a răspuns:

Ești bolnav psihic? Tu ești ala de ai mai pus intrebarea asta de sapte ori inainte? Vrei ca la fiecare întâlnire sa iti spunem noi ce sa faci? Tu fără noi nu gândești? Ca m-am si enervat...

| GirthD a răspuns:

Sa o saruti. ai incredere fa prima miscare.

te refuza, inseamna ca nu te-ar fi pupat oricum si iti pierzi timpul