| Simo` a întrebat:

V-am ascultat sfaturile la toti in legatura cu acea problema de ieri si i-am spus tipului ce m-ati sfatuit, a fost totul perfect normal, a spus ca e ok, ca ma intelege, ca a fost un mitocan (m-a uimit tot ce a spus) si m-a intrebat daca vrea sa ne impacam, mi-a spus ca ma iubeste enorm si ca regreta ca a fost asa totul, ca e un idiot etc, apoi mi-a spus ca nu-mi mai cere absolut nimic in afara de iubire si iertare! Si m-a impresionat foarte mult, il iubesc enorm si am decis sa-l iert, ne-am vazut mai pe seara, totul era normal, doar ma mai pipaia din cand in cand dar am zis sa il las dupa cate mi-a spus, acum cateva ore l-am vazut cu una de mana, eu eram undeva prin fata lui la vreo 5 metri departare, dar nu m-a vazut, in schimb eu da si am avut o stare de soc, nu cred ca va dati seama ce a fost in inima mea, am cazut a doua oara in plasa lui, sunt o fraiera, stiu. Ce parere aveti? crying Ce trebuie sa mai fac acum?

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Nu prea ne-ai ascultat sfaturile, cum ai spus şi tu: i-ai căzut iarăşi în plasă! Nu trebuie să te laşi aşa mituită de vorbele lui înduioşătoare, ne-am convins cu toţii ce fel de om e şi nu te-ai convins tu? raised eyebrows Cum se poate? L-ai lăsat şi să te pipăie, îl laşi aşa să-ţi facă tot ce vrea el? Clar că a spus chestiile alea doar aşa ca să te facă să îl ierţi, să îi câştigi iarăşi încrederea şi apoi iar` ţop în pat, îţi place aşa? Degeaba mai pui întrebări pe aici dacă nici nu ne asculţi sfaturile cum trebuie, după câte ţi-a făcut cum ai mai putut să-l ierţi doar pentru câteva vorbe intutile? Nu înţeleg ce e aşa greu să-ţi dai seama că îşi bate joc de tine, wtf, acum tot tu o să suferi enormsad Îmi imaginez ce şoc ai avut atunci când l-ai văzut cu tipa aiahee hee, eu zic aşa, nu-i spui că l-ai văzut cu ea, îl mai laşi aşa puţin să vezi şi tu cu adevărat ce fel de om e (adică un prost, un idiot) şi apoi dintr-o dată îi spui că te-ai săturat să te tot joace pe degetehappy adică purul adevăr şi îi spui că te-ai săturat să se tot folosească de tine, că nu eşti cârpa lui de şters pe jos şi etc oh go on Ai greşit a doua oară Simona, e imposibil să mai faci şi a treia greşeală pentru că deja e clar că te joacă pe degete aşa cum are el chef!

7 răspunsuri:
| emilia21 a răspuns:

Cel mai bine uita-l e clar ca nu te merita, eu as fi mers in fata lui, sa vad ce ar fi zis, si ceream explicatii! sa vezi atunci ce ar fi iesit. oricum uita, sunt multi baieti in lumea asta, esti tanara si poti merge mai departe, pana ai sa-ti gasesti jumatatea potrivita.se stie ca multi baieti fac asa ceva, se folosesc de doua fete ca sa se simta bine.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Uita-l draga mea! Asa sunt unii, niste mitocani fara suflet.Totusi ai putea sa ii intorci roata. Fa-te ca nu sti de 'amanta' si stai cu altulwinking ca sa stie ca nu esti vreo fraiera!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E un smecher care urmareste sa profite de naivitatea ta, cel mai bine este sa il eviti.

| myrazvy a răspuns:

Poy chiar esti fraiera, te-a impresionat cu gandu ca iti atinge pct slab si cedezi, pun pariu ca daca nu il vedeai cu aia de mana te gandeai sa te culci cu el.

| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa realizezi ca nu te merita, ca e un nesimtit. Nu ii mai acorda nici o sansa, trebuie sa fie trecut pentru tine.

| Te besk a răspuns:

Eu am pararea sa il pui sa aleaga, si sa nu lesi un baiat sa te injoseasca tu esrti capul esl este doar gatul asa ca tu decizi si daca nu ii place decizia lasa-l s plece. Oricum tu esti fata mereu iti gasesti pe oricine.Asa ca nu plange pentru el pentru ca nu merita, iar daca ar merita nu te-ar face sa plangi de poarta pe degelul mic, face cu tine ca si cu o marioneta nu te lasa pe mana lui, sau cautasi tu un baiat mai dragut si mergi si tu cu el pe strada tinan-dui mainile, nu cred ca lui i-ar placea, iar daca nu te baga in seama cand esti cu un alt baiat inseamna ca a vrut doar o marioneta ca sa cada in capcana lui si ai si cazut, cauta-ti pe altcineva :viata este in fata ta, nu esti inca batrana, ai timp. Multa bata!:-xpup,wave pa

| tudor_2058 a răspuns:

Eu daca eram in locul tau ma duceam si ii dadeam o palmalaughing
si pentru ce ai trebui sa faci ai putea sa ii aplici o pedeapsa care cel putin pe unii baieti ii scoate din minti.Este indiferenta si crede-ma nu te MERITA!