| andrada a întrebat:

V-am mai zis in alte intrebare ca-mi plc de un baiat din alta cls care e super dragut si seamana cu justin bieber. Cand il vad, de abia ca mai pot vb, intepenesc pur si simplu si ma uit numa la el ca si cum nu ar mai fi nm in jurul nostru. El stie ca-l plac dar nu am vb nici odata cu el. Cu toti baietii de care mia plc pana acum am vb, si pe mess, uneori si la tel, am stat cu ei singura dar cu el... m-am blocat. Nuj ce sa fac. Uneori mai merg cu el cu autobuzul dar nici atunci nu vb. Ma gandesc toata ziua la el. Intr-o ora ma gandeam la el si profa a tipat de 3 ori la mine si abia a4a oara m-am trezit din visuri. As face aproape orice numa sa fiu cu el. O coleda de-a mea e buna prietena cu fetele din cls lui dar nu pot sa merg cu ea la el in clasa ca mereu cand il vede si sunt si eu de fata tipa " ea e fata care te place" si nah. Azi iar am fost cu el in autobuz si eu eram la usa din fata si el a urcat tot pe acolo, s-a uitat la mine si apoi a mers mai in spate. Pe facebook scrie ca e intr-o relatie dar la scl nu l-am vazut cu nici o fata. Cv sfaturi plzzz puppy dog eyes

Funda+vot, promit

Răspuns Câştigător
| ilegale a răspuns:

Hmm depinde si varsta daca el e a 8-a laughing si tu a 5-a a 6-a nu cred ca se va uita la tine. mai ales ca daca zici ca seamana cu Justin Bieber presupun ca se uita la fete de varsta lui nu?