| angelinthedark a întrebat:

V-am spus aseara ca prietenul meu m-a lasat la el acs si el a plecat cu prietenii lui iar eu nu l-am mai asteptat ci am plecat acs.Si acum dimineata m-a tot sunat si am inceput sa ii fac tot felul de reprosuri si l-am facut sa se enerveze desi el e de vina, i-am zis ca daca ii pare rau pentru ce mi-a facut si a zis ca da, i-am zis sa isi ceara scuze si nu a vrut a zis ca nu isi cere scuzecrying, apoi a zis ca nu mai vb cu mine ca nu vrea sa ii stric dimineata desi el m-a tot sunat nu eu pe el... oare de ce nu vrea sa imi ceara scuze? Erau niste prieteni de-a lui de fata cand vorbea cu mine, sa fi fost de asta? Din orgoliu, sau pur si simplu nu ii pasa de mine?

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţi-am răspuns şi la întrebarea precedentă.
Îţi zic şi acum: Omul nu este făcut să stea cu tine 195% din timp.
Omul mai are şi prieteni pe care, în principiu, oricum îi ştie de nişte mai mulţi ANI decât te ştie pe tine şi o mers şi omu' la băut.
Tu chiar te crezi perfectă?!
Tu cu guriţa ta spui că vă înţelegeţi minunat, de ce oare nu poţi accepta asta ca un defect dacă nu te duce mintea la mai mult?!
Crezi că el nu ţi-a îndurat niciun defect?!
Ceva îmi spune că dacă de la o fază de atât de doi lei faci aşa urât, apoi omul ăla a îndurat multe de la tine şi e normal să-ţi spună "mai pa, nu-mi strica dimineaţa" căci după o băută numai chef de o criză de prostie la telefon nu ai chef.

Iar masly: Nici după o căsnicie de 30 de ani nu o să ajungă soţia/concubina/amanta/vecina de apartament mai importantă decât prietenii. Pentru că prietenii întotdeauna sunt prieteni şi mult mai vechi decât "ea". Aşa că poate în viziunea ta îngustă aşa ar trebui dar revenind la REALITATE, cu picioarele pe pământ şi stând drept şi judecând strâmb: Lucrurile NU STAU şi NU VOR STA NICIODATĂ aşa.

Să fiţi iubiţi. Sănătate.

| nicol20 a răspuns:

Ce scuze draga cunosc aceste scursuri ale societati dai liber ca nu are rost sa te nenorocesti tu si sa stai la cheremul lui esti tanara si il vei uita nu te merita pur si simplu.Bafta

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Foarte urat din partea lui sa te lase balta, fara macar sa iti spuna ca pleaca cu amicii lui. sau ar fi trebuit mai bine sa te ia si pe tine cu el.In locul tau data viitoare i-as plati cu aceeasi moneda, l-as chema la mine acasa si as pleca cu prietenele in oras sa vada si el cum e.
Oricum nu merita sa fi trista din cauza lui sau nervoasa pentru ca a fost vina lui.

| demon a răspuns:

Nu ii prea frumos ce a facut sad sorry sper sa fie bine eu zic daca mai face de multe ori chesti de genul asta sa cauti pe alt cineva big grin ps:am primit o fundita de la tine mersi mult

| masly a răspuns:

Pai u ar trebui sa fi mai importanta nu pretenii.eu nu lasi ierta in nici un caz.las lasa cu prieteni lui

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Creed ca orgoliul l-a det sa faca asta, ia-o mai usor lasa timpul sa rezolve problema.