| anonim_4396 a întrebat:

V-am spus ca m-am intalnit cu fostul sapatama trecuta, ca mi-a dat si o floare de 8 martie, dar saptamana asta m-a mai cautat, dar nu mi-a zis nimic de intalnire? ce sa fac? sa astept sa imi propuna el sau sa ii propun eu? nu as vrea sa ma creada disperata.

Răspuns Câştigător
| cotear a răspuns:

Cred ca mai bine mai astepti citeva zile si daca totusi nu iti propune poti sal intrebi ce are de gind sa faca mai departe ci relatia voastra (sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Noo bate-i apropo gen iubiii puppy dog eyes imi amintesc clipele frumoase cand ne plimbam prin centrul vechi, a fost asa frumos >big grin

| Đεмоη a răspuns:

happy Poate vreodata in viata asta o sa intelegeti ca timpul costa..si poate fi prea tarziu asteptand..Atunci cand doresti ceva incearca sa poti avea.Deci nu ezita, spune-i ceea ce simti si nu regreta nimic :*

| Anuttzzik a răspuns:

Hey,sfatul meu? ..lasa-l sa-ti propuna el o intalnire, daca ii arati unui baiat ca il iubeste, azi si maine, si poimaine si-o ia in cap si si stie ca orice ar fi tu mereu te intorci la el ..nu ai nimic de pierdut, daca nu bate-i cate un apropo sau spune-i ca ti-e dor de el, etc!

| IoanaZpp a răspuns:

Eu zic sa fii indiferenta. Indiferenta doare cel mai tare. Arata-i fraierului ce a pierdut, s vezi daca merita o a doua sansa.

| Giu18 a răspuns:

Sa fii indiferenta! Indiferenta doare cel mai tare in cazul baietiilor. Tu sa nu-i spui nimic, nu-l mai cauta un timp, iar daca el nu te cauta asta e happy Stiu ca este greu dar totusi ma gandesc ca nu vrei sa pari disperata.