| ShOOp a întrebat:

V-am zis acum vreo 2 zile că vreau să uit pe o fată pe care o iubesc mult(o fosta iubita). Problema este că avem antrenamente la basket, şi de la un timp facem antrenamentul la grămadă(fete şi băieti), şi este şi acea fată în echipa...deci o văd mereu la antrenament şi stăm destul de aproape, dar problema ar fi că atunci când o văd parcă se trezeşte ceva în mine, iar când nu o văd uit de ea cu zilele. Cum se explică acest lucru?

Răspuns Câştigător
| L0vely a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca tu nu o mai iubesti...doar iti este dor de clipele petrecute cu ea, iti este teama ca nu vei mai trai clipe ca acelea.Atunci cand o vezi iti aduci aminte de ceva frumos...care nu mai este. iar cand nu o vezi uiti de ea pentru ca ai altceva mai bun de facut. atunci cand iubesti o persoana te gandesti la ea mereu! chiar si atunci cand nu e langa tine. tu trebuie sa realizezi ca nu e singura fata de pe planetawinking pana te vei insura vei da de 1000 de fete ca ea! iar pana la urma o vei gasi pe cea care iti este destinata si care te va face sa te gandesti mereu la eahee heewinking succes!:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Trăie a răspuns:

Pai inca mai simti ceva pentru ea incearca sai gasesti defecte si sa o compari in dezavantaj fata de alte fete...