| siramad a întrebat:

V-As ruga sa imi spuneti daca exista riscul de a ramane insarcinata, daca a 2-a menstruatie de la contact a intarziat!mentionez ca contactul a avut loc cu 2 zile de la prima menstruatie, care mi-a venit.dar a 2-a intarzie...intre menstruatii nu a avut loc nici un contact... Va multumesc!

2 răspunsuri:
| andryandreea a răspuns:

Este posibil...asa cum este posibil sa ai menstruatie peste sarcina in primele luni sau scurgeri pe care le poti interpreta ca fiind menstruatie.

| lexia01 a răspuns:

Iti recomand sa faci un test, dar personal nu cred ca este vorba de o sarcina