| anonimul a întrebat:

V-ati gandit cum ar fi fost viata voastra daca v-ati fi nascut de sex opus?

sau cum ati fi aratat?

sau ce vise ati fi avut?

sa ce amici ati vi avut?

astept rasp

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

As fi avut 1, 80, saten inchis cu ochi caprui, dragut la aspect
As fi visat sa fac fac liceul militar apoi academia, sau daca nu arhitectura.
As fi avut vreo 1-2 oameni pe langa mine, cu(,)care m-as fi inteles foarte bine, si restul amici mai mult sau mai putin agreati.

| ascovit a răspuns:

As fi fost frumoslaughing, 1.70, ...si cam asalaughing ochi carpui, par saten inchishee hee
ce vise? Sa iau note mari si sa particip la fiecare meci de fotbal laughing) ( cred...cred)
majoritatea pe care ii am si acum = cativa pe care nu ii amlaughing

Oricum pe o partre sau alta ma bucur ca sunt fata ( a vazut ce urati sunt pantofii la baieti? :-s)

| syscom a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti daca ai fi multumeste-te ca te-a dat dumnezeu pe pamant:X
Fata / Baiat nu conteazahappy
Asta e parerea mea:*