| anonim_4396 a întrebat:

V-ati gandit vreodata ca raspunsurile noastre, la intrebarile unora, poate cauza? ma gandeam la o intrebare postata de un user la categoria "dragoste cu nabadai" in care intreba daca femeile de 50-60 de ani mai pot face sex, stam si ma gandeam,si discutam pe tema asta cu o buna prietena, daca nu cumva o fi vreun nebun gelos banuitor pe nevasta care a pus intrebarea si i-a aratat raspunsurile noastre, dupa care ia-o la omor fratica!

Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

Orice e posibil in lumea asta mare si plina de nebunioh go on silly

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate fi posibil, varianta ta pare plauzibila...
Dar, daca au ajuns pana la varsta asta si n-au reusit sa se puna de acord, atunci n-o vor face cu o intrebare pe TPU!
Multi nu invata nimic din viata.
Niciodata.

| Crisu a răspuns:

Tu crezi ca o persoana de 50 de ani, nu are unde sa-si caute raspunsurile decat pe TPU?

| anonim_4396 explică (pentru Crisu):

cati nebuni nu sunt, e mai bine ce a facut vladau?

| fabiola a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca orice raspuns la o intrebare inteligenta este si filtrat si analizat? Cine ia de bun orice ....suporta consecintele!

| anonim_4396 explică (pentru fabiola):

la cati nebuni exista nici nu ma sti in cine sa ai incerdere

| harciog a răspuns:

Si ce are ma? E omorul tau? E al ei.

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

ma? whistling fiecare are dreptate in felul lui

| VadTot a răspuns:

Cred ca ai vazut prea multe desene animate! Pai cel care a pus acea intrebare cu siguranta era un copil foarte curios ..curios daca mama lui ar mai face sau nu sex cu taicasau! Pai ce au femeile de 50 60 daca se simt tinere si pline de ele sa nu poata sa faca sex sunt ferm convins ca sunt multe femeie de varsta asta care cu siguranta daca au cu cine ar mai face sex cu multa pofta si cu mult drag!laughingde ce nu...

| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

si ce? nu are cheia gaura sau cum? eeeeeeeeee