| MihaiAndrei666 a întrebat:

V-ati gandit vreodata cum ar fi sa introduceti urina (golden shower) in viata sexuala? V-ar fi scarba? Sau ati încerca?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai probleme din astea nu inseamna ca le avem si noi

| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i o fantezie mai putin normala si sanatoasa, in practica sexuala.
Eu una, categoric nu as agreea ideea.

| Plato a răspuns:

Nu ai nevoie de aprobarea noastra. Daca ai cu cine, go ahead. laughing

| Iote a răspuns:

Ai grija ce vrei sa faci. Urina contine si toxine pe care organismul le elimina. De ce ai vrea sa te intoxici cu buna stiinta?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu,n-as incerca.

| Bozgi200 a răspuns:

Scârbă 100% pe lângă mirosul și gust sa nu uitam că este un reziduu al organismului... Cunosc un caz (din auzite) in care bărbatul a urinat in vaginul femeii și a avut o infecție :/ chestia asta as incadra-o la fetish

| armand69 a răspuns:

Nu e rau deloc, daca ai dispozitia necesara

| timisoara a răspuns:

Nu credeam că o să citesc asta! Da, este o fantezie sexuală. Eu cu prietena mea am făcut de multe ori asta. Mie îmi place enorm, ma excita la maxim. Nu este absolut nimic scârbos. Dacă si partenerul/partenera este de acord, este perfect. Haida-ti, ce mai așteptați happy

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, eu zic sa nu incerci asa ceva, pe langa faptul ca e super scarbos, e si toxic