| Darkrosse a întrebat:

V-ati inchipuit vreodata cum e sa faceti sex cu un strain/a?

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Nu! doar daca esti beat sau beata poate se intampla sa zicem. pai cine tine la corpul sau nu face sex cu un strain pentru ca stii si tu boli cu transmitele sexuala! eu zic ca asa ceva se intampla mult mai des in America. In Ro doar c, fac sex cu un strain. bafta

12 răspunsuri:
| Alexandru_Alexutzu_1988 a răspuns:

La mine chiar s-a intamplat si nu a fost ata de ciudat.....numai sa nu o dati in sentimente dupa... tongue

| BLeur a răspuns:

Nu, e prea aiurea :-s. Serios, e aiurea. Dacă ai prieten/ă şi îţi închipuieşti e ok, că odată şi-o dată dacă aveţi încrede unul în altul ajungeţi şi la asta, dar să îţi închipuieşti mie sincer nu mi s-a întâmplat. mi se pare o aberaţie.

| DNSK a răspuns:

Trebuie sa fie f tarebig grin

| Darkrosse explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri atat aveam nevoie sa demonstrez cuiva ca este intr-adevar o mare porcarie. Bafta tuturor!

| angellswig a răspuns:

Atata timp cat te atrage, si atractia este reciproca, de ce nu?
Totu-si ne cunoscand-o, trebuie obligatoriu prezervativ, ca sa ai vreo surpriza cu vreo boala!

| Manuellllaa a răspuns:

Sincera sa fiu? Da.Imi imaginez acum cand ai pus tu intrebarealaughing
Siii asta ar insemna sa fac sex ori din curiozitate cu acel strain, sau pentru ca arata prea bine.Insa apoi se poate transforma intr-o idila.thinking
Sauu in cazul fetelor asta se numeste sa fi"panarama"scuza-mi vocabularul.
In cazul baietilor e ceva placut, incerci ceva nou.

| Emomicuts a răspuns:

Sincer m-am gandit la lucrul asta, dar nu inseamna ca o sa-l pun in practica

| mona a răspuns:

Nu mi-am inchipuit pana acum dar cred ca senzatia e tare

| drhotzu a răspuns:

Am facut sex cu 2-3 "straine", si este la fel ca si cum ai face sex...

| KoZzZ a răspuns:

Da La curve

| uRsuLetS18 a răspuns:

Incearca tu si ne zici si noua :*

| lavinutsa a răspuns:

Da. e bine ai imaginatia oktongue:*