| Ruxy a întrebat:

Va cer ajutorul din nou, de aceasta data postez intrebarea la alta categorie, in speranta ca voi primi mai multe sfaturi.
Las aici linkul cu intrebarea http://www.tpu.ro/......te-mult-e/ ca sa nu mai scriu din nou.

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| B3stgirl a răspuns:

Foarte urata treaba! Eu i-as propune pentru ultima data sa aleaga intre mine si jocurile alea, iar daca revine la ele, m-as desparti pentru a vedea si parintii lui ce face, iar daca te iubeste cu adevarat, sigur va renunta la jocuri si se va intoarce la tine.

| ela_9708 a răspuns:

Mah e ff greu sa renunti la jocurile de noroc, dar intr-un final orice vagabont ajunge baiat cuminte, lasa-l o perioada in pace nu-i mai sp ca nu e bine ceea ce face, singur o sa-si dea seamawinking:*