| christ91 a întrebat:

Va cer o parere! azi am facut'o cu prietena mea,pentru prima data cu ea,,ideea e ca ea se grabea si nu prea imi place cand trebuie sa fiu grabit,nu stiu ce s-a intamplat ca nu mi s-a" sculat asa repede" desi mi-a"frecat-o"dar nu foarte bine,am facut'o de vreo doua ori dar nu a iesit cum trebuie,de ce oare nu am avut erectie(m-am masturbat si inainte sa ajung sa o facem,o fi asta problema )? cand ma masturbez e bat dar cand am fost cu ea parca nu mi se "ridica asa repede" m-am simtit un pic penibil,ea mi-a zis ca nu e nici o problema,acum am vb cu ea prin mesaje si nu a adus subiectul asta in discutie, i-am zis ca nu mi s-a mai intamplat sa nu se ridice,,, dar nu mi-a reprosat nimic.e vaz k eram un pic suparat..cum ar trebui sa continuu mai departe...din msj care le-am primit..nu am vaz vreo urma de dezamagire, in concluzie de ce nu am avut erectie sa stea foarte tare, abia mi-am pus prezervativul? vorbesc la modul serios.astept raspunsuri fara ironii, o zi placuta!

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Graba, timiditatea, emotia-astea sunt motivele. daca te iubeste nu se supara pentru asa ceva. si barbatii sunt oameni, nu masini de facut sex, o fata matura poate sa inteleaga si sa incerce sa te ajute, iar daca nu o face...cauta altabig grin

| GenesisXD a răspuns:

Buna, eu zic sa incerci putin mai usor, din cate am citit, chiar daca tu nu crezi, ea este oarecum dezamagita, incearca sa gasesti un moment prielnic in care sa nu va grabiti, incearca sa faci sa fie romantic, chiar daca ati mai facut-o. Nu te condamn ca te-ai masturbat, dar poate pe ea a deranjat-o, poti acorda mai mult timp preludiului: saruturi, magaieri sau iti poate face ea un oral, depinde acum de voi, cert este ca trebuie sa-i acorzi ei mult timp, sa nu o neglijezi si sa nu te mai masturbezi.

| justrabbit a răspuns:

Nu te mai masturba inainte happy