| pitronia a întrebat:

Va durut atunci cand va-ti dezvirginat?

5 răspunsuri:
| hotx a răspuns:

Foarte putin, pentru ca atmosfera era in asa fel incat sa te ajute sa treci peste acel moment. Durerea se reflecta in mediul in care te afli in acel moment si foarte mult conteaza comunicarea dintre tine si partener din momentul respectiv. Simona - http://HotX.ro

| deedeelina a răspuns:

Eu m`am dezvirginat, ci m`a dezvirginat prietenul meu. Da, m`a durut extreeeem de tareeee! Dar a meritatwinking love struck

| Cory_1336 a răspuns:

Putin.pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, desi banuiesc ca e o intrebare exclusiv adresata fetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine foarte mult. Si ne-am chinuit cam de 10 ori pana am reusit sa se intample minunea sad