| alle332 a întrebat:

Va este dor de colegii de la scoala?
Dati-mi cateva trasnai pe care le-ati facut alaturi de colegii vostri!

Răspuns Câştigător
| Gh0s7d4n a răspuns:

Eu si cu 5 baietii din clasa am aruncat cu pietre in camerele de supraveghere, am facut bataie cu iaurturi, odata unul sa suit in copac la cirese si a cazut de la 2 metri in "nevoi de caine", asta iarna cand ne bateam cu cornuri vreo 3 au lovit diriginta si 1 gardianu, l-am luat la bataie pe unu care ne-a luat tigarile si la petrecerea de sfarsit de an am adus vreo 3 sticle de bere, vreo 10 colegi s-au imbatat rau, sticlele le-am umplut cu apa ne-am suit la etajul 2 si le-am aruncat in gardian, anul asta in a 6-a cred ca demolam scoala

9 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Tin minte o data 2 baieti se certasera(nu stiu din ce motiv).Unu dintr-e ei a luat galeta cu apa plina rau si la alergat pe alalalt prin toata clasa.(La noi bancile erau despartite puteai sa treci printr-e ele).O fata statea in banca si asculta musica, cand vine ala alergatu trece prin spatele ei si striga ceva de genu''Nu ma prinzi tu''.Alalaltu suparat arancu apa si toata cade pe fata laughinglaughinglaughing. Toata clasa :O. Fata incepuse sa plaga ca fuse ziua iei si primese haine noi laughing.A fost bestial as ratraiio oricand.

| panasonic7 a răspuns:

Cele mai trasnite?
eram cat p`ci sa fac sex cu o colega cand ne dase afara din laboratorul de chimie si ne-am dus in clasa, dar n-a fost sa fie.

| Ariana001 a răspuns:

Clasa noastra a cumparat o camera ascunsa, am pus`o la director an cabinet, si am vazut cum se scarpina an nasbig grin vorbea singur, canta, si multe chestii amuzante, am aratat la toti elevii.si am fost prinsisad

| nebunu_5532 a răspuns:

Am fost la toaleta cu un coleg de clasa si acesta mi-a facut sex oral!

| alle332 explică:

Este de ajuns si o trasnaie nu ma deranjeaza

| alle332 explică:

Toate sunt superr mai astept povesti si promit ca daca pana maine 30 august nu mai sunt povesti o sa decid raspunsul catigator

| 84738493 a răspuns:

Intr-o zi trebuia sa ma duc la sport si n-aveam chef asa ca i-am zis prof'ului ca ma doare picioru' Am ramas in vestiar eu si cu o colega care are probleme cu inima (nu glumesc) si eu nu o suport! pentru ca e enervanta...toata clasa spune de mine ca sunt foarte rea...dar adevarul e ca toti ma plac tocmai fiindca sunt rea, revenind la poveste.
Era vara si eu muream de cald iar afurisitu de profesor nu m-a lasat sa ies din vestiaru ala care mirosea a sosete :-& de-ai sti ce cald era in vestiarul ala.
Si eu m-am udat pe fata cu apa si pe par si apoi am udat oleaca si prin vestiar, da' nu mult cate'oleaca si apoi a venit colega mea care avea probleme cu inima de afara (bineinteles ca pe ea a lasat-o) eu si profu' de sport suntem inamici publici.Intra tampita in vestiar si incepe sa tipe la mine ca de ce am udat, si tipa, si tipa idioata.La un momendat ma ridic de pe banca, ma duc, deschid chiuveta la maxim si pun degetul acolo unde curge apa. laughing Mama iti dai seama colega mea stand pe banca am udato din cap pana in picioare si i-am zis ca daca se duce la prof' sa ma spuna ii rup capu' fricoasa din fire a zis ca bine nu zice.
La un momet dat imi vine o idee.Profu' meu nesimtit mai intra si in vestiarele fetelor dupa ore el ma stie pe mine ca sunt cam obraznicutz la ora lui asa ca va sti cine a udat peste tot.
Nu stiam cu ce sa stergem.Am gasit plasa cu adidasi a unei colege.In adidasi avea sosete.am luat sosetele ei si ne'am apucat sa stergem pe jos laughing.
Pe vaca am pus-o sa-si puna bluza de trening pe ea ca sa nu i se vada tricoul foarte ud si daca o intreaba profesorul sa zica ca s-a udat singura pe par.Am scapat teafara si nevatamata de la ora de sport.Am incercat sa'mi iau scutire anul trecut da nu m'au lasat parintii. Poate'i conving anul asta.
Sper ca te'a amuzat povestioara mea.Ca sa stii faza e facuta acu' un an.Cand eram in a patra.Ca sa te lamuresc, nu sunt analfabeta.Ci din contra, iau numa 10.Numa ca fac nazbatii multe.Dar scap usor, dau vine pe colegi.Totul e real.PEACE!

| Simo0Sim a răspuns:

Odata am mers intr-o excursie doar cu clasa la o manastire mai precis la MANASTIREA BEZDIN dar nu am fost numai noi erau si niste elevi din sampetru. E am utat sa spun ca in excursie am stat 7 zile.In prima zi de dimineata cand toti din sampetru au fost la michul de jun noi am mers si le-am turnat pasta de dinti si sampon in adidasi si in pantofi. Adoua zi le-am dat jos becul cu tot cu candelabru.A treia zi le am bagat vitamina C care era expirata in apa si in sucuri.A patra zi le-al furat pachetul de carti. A cincea zi i-am incuiat in camera. Iar a sasea zi le-am furat toate gentile cu haine si le-am inchuiat in dulap. a fost super amuzant. FUNDITA?

| dianadya a răspuns:

Pai in a IV-a toata clasa i-a aruncat cartile caietele penarul etc unui coleg pe geam-si cand a iesit de la ore nu le-a mai gasit
Tot in a IV-a am infudat toaleta si tot in a IV-a am inundat baia si holul :dlaughing