| TheLocaKid a întrebat:

Va este dor de colegii de la scoala?

Dati-mi cateva trasnai pe care le-ati facut alaturi de colegii vostrii cea mai amuzanta, funda.
scuza`ti categoria big grin

14 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Da mi.e dor de ei.
Pai,il avem pe profu` de desenn,toti isi cam bat joc de el,mie mi.e cam mila dar in fine:
Asteptam ora de desen si profu` nu mai aparealaughing,si unul din noi s.a dus pe hol sa vada cand vine,vine el repede: BAI vine profu,toti la usa,sa il rugam sa ne dea drumul acasa,cand proful era la usa noi am deschis.o doamneee,si a primi profu` o usa.n capp,i se facuse un cucuirolling on the floor,si nu ne.a mai dat drumul.
Cu profesoara de muzica:
Aveam un scaun rupt in spate,si i l-am pus doamnei la catedra,si cand s-a pus,doamnee,cazut dar in reluare asa,incetrolling on the floor,si buufff,cu mana in galeata cu apa,ne-a pedepsit atunci:-ss
Spalase,femeia de serviciu holurile,si noi bucurosi ca ne da drumul acasa,fuga unul dupa altul,cade primul ca aluncase, cade al doilea, al treilea ...al 10-learolling on the floor
Ceilalti stateau cuminti ca au vazut ca aia o luasera pe josrolling on the floor
Ne-a facut diriga un panou,cu niste reguli,pe care sa le respectam in clasa,si,fiecare din noi a luat boldurile din panoul ala,si foile le-am aruncat in cos,vine diriga noi fiecare in banci:
Buna ziua, ati invatat regulile
Noi: daaa doamna, cum sa nu.
Hai mergeti pe rand la panou.cand se uita diriga, unde sunt foile?waiting
Noi, cei mari de la clasa a 11a le-au rupt doamna, sa nu ii mai primiti la noi in clasa puppy dog eyes
Diriga,hotilor,uuitati foile aicirolling on the floor
Ne-a pedepsit si dirigaa :-ss
Si intr-o zii de vineri,am stat la prima ora,si ne plictisisem,ma rog unii,si baietii spun:
Haideti ba dracu acasa,noi fete : Hmm... daca zice diriga ceva?
Haii maaa,ne acoperiti si pe noi
Noi: Nu mai ma
Pana la urma ne-au luat pe sus si am ajuns acasa
Luni,diriga ne astepta la scoala:
De ce ati plecat, unde ati fost, 1 punct scazut la purtare,si punct.
Noii,nu doamna va rugam nu stiu ce,a doua zii o cautam de nebuni pe dirigalaughing sa ii dam niste referate, cu bunele maniere, si am scapat de pedeapsarolling on the floor

| NimenixD a răspuns:

Daa.
Păi laughing). Am scos uşa din balamale laughing. Am rupt mânerul şi apoi am rămas blocaţi în clasă x_X. Clasa noastră fiind la etaj era cea mai gălăgioasă laughing. Băteam în ţevi şi săream în sus iar la cei de jos se auzea ca la cutremur laughing)) : " >.

| ramoyoopisicel a răspuns:

Da mie imi e foarte dor de colegii mei! O "trasnaie" pe care am facut-o noi ar fi asta : aveam lunea ultima ora istorie, si de multe ori eram obositi si numai aveam chef de ora, si intr-o zi, ne-am hotarat sa chiulim toti, am scris pe tabla " sa aveti o zi frumoasa" si am plecat laughing urmatoarea ora de istorie profu era cam suparat pe noi si a vrut sa ne dea test din lectia ce ne-o predat-o ora precedenta adica ora in care noi am chiulit laughing dar am scapat laughing

| Nymphetamine a răspuns:

Nu mi-e dor deloc de nimeni. Bine ca am scapat anul asta de ei ca inca un an cred ca ii mutilam. O_O

| Roll a răspuns:

Ne-am besit toti in clasa si am aprins un chibrit.acuma tastez din rai

| Butterfly0 a răspuns:

Cu toate ca m-am intalnit cu ei prin oras,am iesit impreuna pe afara etc, imi este dor de ei(de unii) si de nebuniile care le faceam,deci intr-o zi d ejoi baietii au venit cu tot felul de surubelnite si prostii din astea,se duc la catedra si incep sa desfaca suruburile ba chiar au si rupt-o si vine profu de fizica si el are tendinta sa se puna pe un colt de catedra si dupa ce a pus catalogu pe catedra se pune el si... buffff in fundrolling on the floor))) muream toti de ras, norocul nostru era ca am zugravit clasa si aia au spart dulapioru din clasa si eu furat ce aveam pe acolo(bani, cafeaua lu dirigarolling on the floor)etc) si am dat vina pe ei ca au rupt-o ca sa poata sa mai fure ceva si din sertaru de la catedra si am facut mai multe prostii...au rupt caloriferu de pe holu scolii am inundat doua clase, saream de la geam(etaju 2) si cand eram mai mica, colegii au stricat clanta si se deschidea greu usa clasei si cand am vut ora cu dirigu un coleg se cere la baie si ii da voie ajunge la usa impinge, impinge dar nu se deschidea si zice dirigu ''daca nu poti ia-ti viteza si da cu capu'' si colegu cum era el mai prost si mutalau etc asa face dne muream de rasrolling on the floor))))mrg si multe altele

| lynes a răspuns:

Super intrebarewinking
Paai,mie foarte dor de scoala(am pus si o intrebare) si de toate traznaile pe care le-am facut,cea mai mare a fost ca am spart tabla si am chiulit in grup, apoi am spart un lapte la punga de capul unei profesoare, si am furat catalogul si toti am fugit sa ne uitam prin el.
Abia astept sa vedem ce mai facem anul asta.
Tu cate prostii ai facut?smug

| Millis a răspuns:

Am spart tabla.

| BestFeeling a răspuns:

Nu mi-e dor deloc. acum intru in clasa a9a. si sunt fericita ca nu mai sunt in clasa precendenta.

| imposiblegirl a răspuns:

Pai am dat cu spray su piper si s-a raspandit la tot etaju, am stricat clanta usii de 2 ori, am ramas inchisi in clasa tot de 2 ori, era sa mai cada si usa pe noi...*** numai d'astea am facut.si daca imi e dor de ei? honestly? nu prea tongue

| uusername a răspuns:

Pai am pus gel pe scaunul profesorului si el sa murdarit tot parca a facut pe el :-)

| karrry9999 a răspuns:

Foarte amuzante intamplarile insa cu ce diriga am daca am face macar jumatea sfertului din toate astea am fi exmatriculati deci odata am rupt un panou din clasa(cab de geografie)un panou dela cu munti etc.am spart un ghivecci de flori si am aruncat pamantul pe geam si am dat vina pe femeia de servici am rupt o foaie cu nu stiu ec orar si alte rahaturi si in ultimele zi de sccoala la ora d esport neamluat haine de schimb sa ne batem cu apa si diriga nu trebuie sa stie dar a aflat neam alergat prin curtea scolii am aruncat cu apa in profu de sport si altele si da imi e dor de eii

| Nutzu7 a răspuns:

Mi-e foarte dor, oricaruia dintre noi ii este dor de colegii.ar fi multe traznai de amintit, dar pentru tine o am pe asta: -ce poate fi mai amuzant la ore decat glume si injurii pe seama profesorilor? hehe

| bogdanelTPU2 a răspuns:

Bun incepem cu 1:am stricat catedra profesorului 2:am spart geamul din laboratorul de biologie 3:am furat toate creata din toate clasele 4:am furat catalogul 5:am stricat o banca 6:am facut-o pe doamne de geografie sa planga