| brokxy a întrebat:

Vă împărtășesc iar norocul meu în dragoste...
Când plâng noul meu iubit de 7 luni. Acuma recent. El m-a făcut să plâng. Râde de mine cand plang. Râde așa sfidător. Nu am voie să am prietene că mă corup. Le blocheaza.
A întors toată familia lui și a mea împotriva mea. Nu am voie la psiholog. Nu am voie sa vb cu nimeni numai cu el. Am zis vreau la psiholog. El: nu ca vb cu mine. Se uită la mine cu o lipsă de empatie și dispreț nu am văzut niciodată asta la un bărbat. Zici că are privire de criminal. Recent doar așa mă privește. Mă ia de cap(păr) dacă îl enervez/sau gât.

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si intrebare care e?

| brokxy explică (pentru suntserios):

Am uitat scuze. Nu am dormit. Cum scap de el? Fără să fie repercusiuni?

| suntserios a răspuns (pentru brokxy):

Ii zici ca vrei sa va despartiti si aia e.
iti iei masurile de precautie necesare inainte, adica sa ai unde sa stai daca cumva locuiti impreuna samd... si daca lucrurile degenreaza plangere la politie neaparat.

| mihai69 a răspuns:

Și de ce nu o iei la fugă de lângă animal?!?

| brokxy explică (pentru mihai69):

Nu pot că îmi amenință familia, îmi dă foc la casă, și mă amenință cu mafia că e intr-o comunitate. Nu cum sunt oamenii normali

| mihai69 a răspuns (pentru brokxy):

Există poliție, ordin de restricție... Sau rabzi.

| VoidEternal a răspuns:

Din toate întrebările... Problema e la tine. Îți alegi doar ratați cărora li se scoală doar când baga mana in gat unei femei.

Acțiune și reacțiune monsher, cum îți așterni, așa dormi. Ai mai pus tu pe jar TPU-ul acum vreo 2 ani cu alt fost care te bătea. Tu ești problema. Mai precis tipul tau de preferințe pentru bărbați.

| Madaxo97 a răspuns:

Și ce mai cauți lângă el? De ce nu te desparti?

| 1onur a răspuns:

Ție îți place să fi tratată în palme? Sa fi luată de găt cănd are el apucăturile lui si sechelele lui de agresive față de tine ce fel de comportamente si apucături mai sănt și astea? Unde se crede ăsta? Practic miai descris un Psihopat care îi place să ia femeile de gât și să-le tragă de păr în halul ăla te tratează ca pe un sax de box și tu nu iei nicio măsură în privința la un așa nenorocit de unde l-ai găsit pe ăsta? în Berceni?

Ce înseamnă asta săți interzică cu cine sa vorbești? Da ce ești tu animalul lui de companie? Cum aducă dacă tu plângi el să radă? Păi tu ai de aface cu un Psihopat nu cu un om scapă de el de urgență că dacă el acum îți face așa din "iubire" și "glumele" lui îți dai seama ce-ți poate face la nervi un așa nenorocit? Ce aștepți tu de la un așa "om" săte bage în spital? După să ce? Abia după săți dai seama ca ești un Psihopat care te tratează ca un sac de box.

| 1onur a răspuns:

Unde se crede ăsta mă frate de te ia de gât te trage de păr cine se crede ăsta? Tu nu vezi ce apucături și sechele are omul păi asta la o certă cu tine Doamne Dumnezeule ferește ajungi la Observator ăștia din " glumă " o arde așa azi un capac din "glumă" mâine te strânge de gât din "glumă" după te trage de păr "din glumă" și când o sa ajungi sa ai o certă ca în orice relație normal ca se mai întoarcă păi îți dai seama cu ce "om" stai lângă tine? Ăsta are sechele serioase scapă de el că-ți va face multă rău nenorocitul ăsta treaba ta dacă rămâi cu așa specimen lângă tine treaba ta...

| 1onur a răspuns:

Dacă îți este frică de el mai întâi cheamă polițiștii să vină și îi spui săte lase în pace că nu ești sac de box a nimănui și nu meriți să fi tratată cu astfel de sechele și apucături bolnave mintale pe care le are el. Fi sigur ca politia va ști de individul ăsta fiindcă pe mâna lui sigur au căzut femei abuzate și agresate astfel de el și va mai cade fiindcă asta nu-i Potolește nimeni decât legaleele și etnobotanicele.

| brokxy explică (pentru 1onur):

Am sunat poliția. Mi-au spus pur și simplu să plec că ei nu pot intervenii doar dacă apare violență și mi-au închis în fața deci mda...

| Giulia911 a răspuns:

Îți faci bagajele, pleci la un hotel câteva zile și de acolo îl suni sa-l anunți ca v ati despărțit

| Cavaler001 a răspuns:

Sunt curios ce vârstă ai de te lași așa ușor manipulată.
E foarte simplu sa te despărți de el că nu e un bărbat cu care merita sa mai stai niciun minut.
Dacă locuiți împreună, îți faci bagajele când nu e acasă și pleci. Daca nu locuiți împreună e ai mai simplu. Nu-i mai răspunzi la tel/e.mail..nimic. Daca insistă ii spui că mergi la poliție și chiar te duci. Nu merita sa fii așa umilită când alții s.ar purta cu tine așa cum vreiwinking

| brokxy explică (pentru Cavaler001):

E mult mai periculos si rau de atat iti povestesc in mesaj

| IamJoKeR a răspuns:

Mergi la poliție și le spui ca te abuzează fizic și ca vrei să rupi legătura cu el

| SpadasinulNegru a răspuns:

Seara buna mademoiselle, eu zic sa comanzi o pizza si sa iti iei un glock.Cand ajunge pizza vei deschide putin cutia si vei zice "mmhh" prefacandu-te ca iti place mirosul, dar tu vei strecura pistolul acolo! Cand veti deschide cutia sa mancati vei lua pistolul si vei zice "hasta la vista baby" in timp ce golesti doua incaractoare pe fata lui.