| mgtow a întrebat:

Va inseala prietena si aflati adevarul? Sa zicem ca da uitati aici ce merita una ca asta: http://www.220.ro/sexy/Numar-Privat/Ll3umEah5a/

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu merita sa te pretezi la asemenea gesturi, pentru ca denota lipsa de temperament (slabiciune). Te-a inselat, iti iei la revedere in mod manierat, dar fara s-o agresezi fizic sau moral.

| Ecstasy_4276 a răspuns:

De ce fa?rolling on the floor
De ce fa?laughing
Daca e nr lui la favorit te-am omorat laughing
Penal. dar nu trebuie s-o bata.

| mgtow explică:

Pe o parte merita dar sincer eu nu as face asa ceva.

| Deea a răspuns:

LOL :O nu merita nimeni asa ceva. Cine face asta nu arata decat ca e un needucat. Paraseste-o daca te insala, fa-o sa isi dea seama ca a gresit, dar nu in modul asta.

| Pissy a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca palmele alea mi le-am luat si eu. :-

| anca13 a răspuns:

Gunoaie de oameni.Barbatul isi masoara puterea cu o persoana inferioara lui.Dar sa gandim invers,barbatul inseala, atunci noi ce ar trebui sa facem? Sa va castram cand dormiti? sau? as fi curioasa de un raspuns din partea celui care a postat intrebarea, pentru ca el a fost cel care era sigur ca o femeie care inseala merita un asa tratamentwinking o zi faina

| Izabelaisa a răspuns:

Mi se face sila cand un barbat da intr-o femeie fi-e curva fie orice happy!
E tot om :-J!

| Izabelaisa a răspuns:

Mi-ai dat stupid sau care mi-o dat oh go on!

Vai se vede ca traim in Romania!
Toti niste badarani repete sa ridice mana la o femeie of of cand o sa deveniti si voi barbati adevarati happy!