| amalia_4709 a întrebat:

Va iubiti partenera/partenerul cu adevarat sau e doar o atractie?

13 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dragoste adevărată/Dar nu am avut implicare/Şi sentiment/Şi m-am desprins/Acu vreau să public o carte pentru el/Să vadă toată dragostea mea nemărginită

| SweetCandy a răspuns:

Da il iubesc, suntem impreuna de multa vreme si am trecut de etapa atractieiwinking

| Kylexy a răspuns:

O iubesc si acum pacat ca m-a lasat

| cOnTexT a răspuns:

Da cum, le iubesc mult, pe toate 3 laughing

| anDa a răspuns:

Atractia apare si in cazul unei iubiri adevarate. Mai ales cea fizica; D. Dar oricum raspunsul e da.

| doinitza12 a răspuns:

Pai nu stiu cum la altii dar la mine e dragoste adevarata.

| AnNyşK a răspuns:

Cu adevarat:X

| Spinoasa a răspuns:

Nu il iubesc.Il ador!

| OneLifeOneLove a răspuns:

Dat fiind faptul ca am trecut prin multe ca sa fim impreuna, E DRAGOSTE ADEVARATA.

| RoxAnana a răspuns:

Sa zicem. o atractie

| FaraNume_7993 a răspuns:

Cu adevaratkisslove struck

| narcisaisa a răspuns:

Cu adevarat.Il plac de 3 ani si inca mai simt acelasi lucru pentru el:iubire

| anime4uforever a răspuns:

Da il iubesc