| Questions a întrebat:

Va plac fetele care va baga penisul in vagin singure?!

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu auzi mai ca te striga maikta ca ti s-a racit grishuletzu?

| unione a răspuns:

Da,imi plac, uneori e intuneric si nu gasim intrarea, asa ca noroc cu ele care ne indruma

| HelpBoy a răspuns:

E obsedat rau ca numai intrebari de astea vazui de la el/ea

| stefanya_5209 a răspuns:

Copil.Du-te la psiholog.winking

| bogdan_5596 a răspuns:

Vorbesti de hermafrodite?

| Magnetism a răspuns:

Tu esti cumva obsedat sexual :O?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha ce intrebari. Unii oameni chiar se confrunta cu probleme si spera sa gaseasca ajutor aici. Si tu faci oamenii sa isi piarda timpul cu intrebari din astea?

| 1stResponder a răspuns:

rolling on the floor sunt de acord cu stupidliar esti obsedat de relatii sexuale? laughing mie unul nu prea.
PS: Unione ar fi mai bine ca atunci cand ai o intalnire amoroasa cu prietena ta sa folosesti macar o lampa.rolling on the floor