| eusuntbea1234 a întrebat:

Va plac fetele cu par scurt?

20 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

Parul lung înseamnă feminitate

| Drimmero a răspuns:

Nu. Prefer fetele/femeile cu parul lung, feminitatea femeilor sta si in par, fireste ca nu e singurul "ingredient" dar conteaza si lungimea parului cel putin pentru mine, nu m-as putea simti atras de o femeie rasa pe cap sau tunsa baieteste.

| Goete a răspuns:

Eu sunt un tip cu rabdare.
astept sa-i creasca parul mare.

Hai sa fim sinceri, nu de lungimea parului va depinde daca ii placi sau nu cuiva. Poate fi o parere la prima vedere dar :
unora le sta bine parul scurt, altora parul lung
si
unii au o parere despre ce sta bine cuiva, altii alta parere.

Asa ca oricum vei avea parul, va fi cineva caruia ii vei parea incantatoare. Dar cel mai probabil, vor conta si alte lucruri nu doar lungimea paruluiwinking

| LordCristobal a răspuns:

Mie sincer nu.
O fata trebuie sa aiba parul lung ca daca il are prea scurt o poti confunda usor cu un baiat.

| eusuntbea1234 explică (pentru LordCristobal):

Cat de scurt e prea scurt?

| helpforyou a răspuns:

Desigur ca imi plac si cele cu par scurt. De ce intrebi crezi ca este vreo diferenta intre ele?

| Goete a răspuns (pentru helpforyou):

Pentru tine toate fetele sunt la fel? :p
Nici o diferenta n-ar fi intre ele?

| helpforyou a răspuns (pentru Goete):

Daca ma intrebi daca fac difernta intre doua persoane pe baza unui singur criteriu, DA, nu este o mare difernta.
Pentru a placea cu adevara o persoana analizez un cumul de calitati si defecte. Deabia dupa aceea pot sa ma pronunt.

| Goete a răspuns (pentru helpforyou):

Imi place raspunsul tau.
Ai dreptate - din punctul meu de vedere

| eusuntbea1234 explică (pentru Goete):

Bro intreb asta ptc is fata cu par scurt

| eusuntbea1234 explică (pentru helpforyou):

Nu cred ca e vreo dieferenta, intreb ptc sunt fata cu par scurt

| Goete a răspuns (pentru eusuntbea1234):

"Bro"
Mai cireste-mi odata raspunsul si poate o sa intelegi ca ti-am raspuns Exact la asta, ti-l pun aici sa nu te obosesti sa-l cauti:

"Eu sunt un tip cu rabdare.
astept sa-i creasca parul mare.

Hai sa fim sinceri, nu de lungimea parului va depinde daca ii placi sau nu cuiva. Poate fi o parere la prima vedere dar :
unora le sta bine parul scurt, altora parul lung
si
unii au o parere despre ce sta bine cuiva, altii alta parere.

Asa ca oricum vei avea parul, va fi cineva caruia ii vei parea incantatoare. Dar cel mai probabil, vor conta si alte lucruri nu doar lungimea parului."

| helpforyou a răspuns (pentru eusuntbea1234):

Normal că ești față. Am văzut asta. Dar te întreb ce ai insecuritatea asta?
Atâta timp cât tu ai ales lungimea și ești confortabil așa, nu i să vezi pe cineva că întoarce statele cuiva doar că are o altă tunsoare decât îi place în general.
Am văzut atâtea perechi în care persoana iubită era complet diferită de cum își imagina la început.
Lumea te place pentru ceea ce ești nu de cum arăți tunsă.

| eusuntbea1234 explică (pentru helpforyou):

Faza e ca eu m-am tuns asa din septembrie si dupa ce m-am tuns a inceput sa-mi placa de cineva si nu cred ca lui i-ar placea de mine daca am par scurt

| helpforyou a răspuns (pentru eusuntbea1234):

Pai oricum parul creste, si daca veti fii impreuna poti sa iti faci un nou look. Si nu cred ca daca te place cu adevarat nu asteapta sa-ti creasca parul daca asta va doriti amandoi.
Dar trebuie sa vorbesti cu el. Am impresia ca doar tu il placi. Momentan.

| Theo94 a răspuns:

Da, dar depinde cum arata (aspect fizic) si cat de scurt e parul.

| Fantaspirit a răspuns:

Daca sunt drăguțe da, dar prefer pe cele cu par mai lung

| Profesore a răspuns:

Sunteti toate frumoase, atata timp cat sunteti impacate si incantate de aspectul vostru, increderea in sine e foarte atragatoare, deci nu conteaza parulwinking