| Alex_8669 a întrebat:

Va place geanta asta? Este potrivita pentru scoala? FUNDA, ( sunt in clasa 11)
http://www.i2.orgimg.com/......6762-1.jpg

12 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Da e f frumoasa, se potriveste.

| DeDeKiDoo a răspuns:

Depinde de tine! Daca iti place! Ii mai mult sport da merge!

| Sanzyka a răspuns:

Este potrivita doar sa fie incapatoare cat ai nevoie tu sa bagi in ea in rest e draguta :X

| EuTeIubesc a răspuns:

Sorry, mie nu.mi plkI don't want to see, dar este potrivita doar daca iti plk tie, eu zic ca e ok pentru sclwinking

| lolly a răspuns:

Mie sincer nu, e prea sport, si prea `stridenta`.

| Negative a răspuns:

Nu-mi place deloc geanta...happyNu cred ca merge pentru scoala, cauta ceva mai feminin si mai mare, sa-ti incapa de toatehappy. Bafta!

| QuitQusifor a răspuns:

Ma acum nu stiu cum arati
dar ea in sine este draguta
si merita purtatawinking

| Renata10 a răspuns:

Mi se pare draguta dar nu cred ca se potriveste pentru scoala. Oricum, daca tie iti place merita sa incerci... kiss

| flowerpower12 a răspuns:

Scz,dar mie nu imi plc deloc, dar cum vrei uwinking

| mistakeofyourlife a răspuns:

@Negative mai feminina? Alex e baiat. :d Genata e potrivita pentru scoala si daca iti place este perfecta.

| ignore a răspuns:

Da e frumoasa :X

| lily4 a răspuns:

Da este foarte draguta si merge perfect pentru scoala happy