| SelenaTpu a întrebat:

Va place sa faceți dragoste cu virgin?
De ce da sau de ce nu?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cu o virgina, da, mi-ar fi placut! ...insa nu am avut niciodata parte de acest privilegiu. happy

| Goete a răspuns:

Sex cu un virgin care habar nunare cumnsa satisfaca o fata laughing?

| SelenaTpu explică (pentru Goete):

Sa știi ca uneori e ok. Mie îmi place cu își dau drumul imediat

| Gabryel85 a răspuns (pentru SelenaTpu):

Da, dar dacă își dau drumul imediat, tu nu mai apuci să simți nici un pic de plăcere. Doar dacă te excită la maxim faptul că tu îl faci să nu mai reziste.;-)

| anonimuIl a răspuns:

Virgina nu e dorită pentru sex de bărbații care pot face sex în maxim 2 zile cu o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o virgina da. E inocenta, pura, sensibila. Chiar as fi foarte împlinit daca as cunoaste o virgina happy

| ionur a răspuns:

Nici măcar nu știu cum sa răspund la întrebare asta atâta de proastă -_- mai ales când ii vad pe... de sus ce răspunsuri dau jale...

| Lorena6879 a răspuns:

Da, pentru ca tu știi ce urmează și el nu. Asa ca îl pot juca cum vreau euhappy

| Jus7t a răspuns (pentru Lorena6879):

Nu mereu. Am o cunostinta care a facut si a aflat dupa ca ala era virgin, nu si-a dat seama din prima.

| Lizuca1234 a răspuns:

Mi-ar face placere sa "sparg" un virgin?