| forever4you a întrebat:

Va place sa va sarutati? argumentati raspunsulhappy

8 răspunsuri:
| forever4you explică:

Nu-mi raspunde nimeni?cryingcrying

| clauss a răspuns:

Da imi place

Răspuns utilizator avertizat
| Ana a răspuns:

Da, cum sa nu love struck

| Denisa a răspuns:

Daca partenerul saruta bine, da. Am avut vreo doua experiente mai horrorlaughing. In principiu, da. Dar tie?

| Cristiano13 a răspuns:

Cum sa nu placa dar vedeti fetele si baieti de va miroase gura eu am gasit una era aranjata nu stiu cum si frumoasa da ii mirosea gura si dupa sarut mi-a venit sa vomit happy

| forever4you explică:

Da imi place foarte multlaughing

| eu_4046 a răspuns:

Place? Inca cum, as putea spune ca sunt cea mai pupacioasa big grin
De ce? Pai pentru ca e foarte placut, zbor si ma simt foarte bine.