| Anca a întrebat:

Va prezint o situatie complicata :

Sunteti colegi, el are prietena, nu tine la ea, dar ii e rusine sa o lase pentru ca tocmai el a fost cel care s-a bagat in o relatie de-a ei pentru a fii cu ea din ambitie.
Tu, nu ai prieten, dar nici singura nu prea esti.

Sunteti colegi si pana acum erati doar colegi. Stiai multe din prostiile pe care le face, iti povestea, a mai fost combinat cu una din colegele voastre, dar s-au despartit.
Voi 2 ajungeti sa fiti impreuna fara sa va dati seama cum. Dde la o gluma, de la o prostie, se ajunge la altceva.
Si petreceti o saptamana impreuna, nonstop. Colegii vostrii nu stiu, prietena lui nu stie.Intre colegi va comportati ca inainte, in oras la fel, doar cand sunteti voi 2 sau cu inca 1-2 persoane de f mare incredere care stiu. va comportati ca 2 iubiti.
El nu iti spune exact ce simte, dar stii ca simte ceva.
Tu. credeai ca va fi o aventura, dar iti dai seama ca te potrivesti prea bine cu el.
El, face pentru prima data sex oral si iti face tie.nici prietenei lui, nici unei alte fete din trecut.
Nu-ti promite nimic, dar iti spune ca, dupa vacanta iti vei da seama de tot si ca vei fii cu el. tu ai dubii si ii spui ca pana atunci e posibil sa ai pe altcineva...
Care-i finalul acestei " relatii "?

Răspuns Câştigător
| ingerulnegru a răspuns:

Mai ceva de genul(un pic mai complicat) a inceput relatia cu sotul meu. pe scurt am inceput relatia fara nici o obligatie si intr un an de zile ne am mutat impreuna si dupa 4 ne am casatorit. el inca era intr o relatie care nu mergea cu o persoana mai invarsta ca el. DEPINDE DE VOI, timpul de rezolva pe toate.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El va merge inainte cu oralu.probabil nu are scris frumos si se descurca mai bine la oral. tu scrii mai bine dar va trebui sa dai si tu oral fiindca asta e regula. dupa mult timp apar doua variante, cei doi se plictisesc si se despart, fiindca incepsa se minta reciproc. si sa se insele.sau, au trait fericiti pana la adanci batranete. din cate cazuri cunosc doar trei-patru la suta reusesc.sau calul lui fat frumos se supara, si pleaca, zmeul cel urat o prosteste pe zana cea frumoasa, si spune ca are mercedes, si o rapeste. iar fat frumos se arunca in urma trenului, si se ridica, atunci cannd vine urmatorul.hapi end.

| simoSTAR a răspuns:

Mi se pare o prostie sa stai cu cineva din ambitie sau sa spui ca nu ai cum sa te desparti ca iti este rusine...nu concep sa stau cu cineva cxare nu ma atrage! poate suna a egoism dar, prefer sa stau cu cineva pe care il doresc si in preajma caruia ma simt bine, nu cu cineva din "obligatie".

tu nu o iei ca pe o aventura...sunteti pe aceeasi lungime de unda? simti ca iti impartasesre sentimentele? ai asa mare incredere in el incat sa crezi ca e prima data cand face sex oral?

intrebari pe care ar trebui sa ti-i le pui tu singura. dar daca chiar il vrei atat de mult, eu zic sa mai astepti putin sa vezi ce se intampla dupa sarbatori*desi as fi tare curioasa dc tocmai dupa sarbatori) si atunci vei stii ceva sigur. oricum raspunsul tau cum ca pana atunci este posibil sa ai pe altcineva, este aruncat asa... oarecum sa il presezi, sa ia o decizie mai repede pentru ca vad ca iti doresti sa fii cu el si nu ai cum sa renunti asa usor. sper sa nu fii dezamagita.succes

| Anca explică:

Tepes ...ai batut apa in piua aiurea!
Nu ai inteles nimic din ce s-a scris.
Nu-i vorba nici de mercedes, nici de feti frumosi.
Nu-i vorba nici de premeditari, nici de minciuni, nici de amanari.
2 colegi, care ajung la altceva, fara sa vrea, fara sa-si propuna, desi de mult o tineau in apropouri si poate chiar se placeau, dar nu s-au gandit niciodata...
Ce-i asa complicat?

| Anca explică:

SimoSTAR, depinde de varsta, cu relatiile si cu rusinea si cu ambitia...
El are o varsta la care isi permite sa se invarta cum vrea.si e de inteles.
Sex oral cui sa mai faca : panaramei cu care s-a dezvirginat, sau prietenei la care nu tine?
Cunosti detaliile, pentru ca esti prietena cu sora lui.

Petreci tot timpul cu el, il cunosti fiind colegi, si chiar te potrivesti cu el. Dar e un pic complicat tot.
Dupa vacanta, probabil ca sa aiba timp sa caute motive sa o lase pe cealalta?

| Anca explică:

Ah. pe ea o vede 2 zile la 2 saptamani, poate nici alea 2, pe tine toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma abtzin de la orice comentariu legat de modul cum a pornit si ce e bine si ce nu ...FInalul acestei relatiii:exact cum a inceput "o gluma""o prostie "winking

| simoSTAR a răspuns:

Depinde cum de vede pe tine toata ziua...la scoala ca doar sunteti sunteti colegi sau isi rezerva timpul liber pentru tine? daca ar fi ce-a de-a doua varianta... e foarte ok asa!
sincer eu m-as bucura sa fie tot asa cum spui tu, insa nu stii exact ce a facut el.de exemplu ce a facut in intimitate cu altele! astea sunt doar replicile lui! o spun din proprie experienta ca de multe ori ne inselam chiar si in cazul persoanelor pe care credem ca le cunoastem de o viata.
si repet, daca tot ai ajuns aici, mai ai un pic de asteptat. poate chiar este asa cum pretinde a fii si chiar o sa fiti impreuna.probabil iti este greu ca vrei sa fie altfel, vrei sa vada toata lumea ca va simtiti unul pentru celalat, dar inca putin nu mori.sunt sigura ca nici tu nu vrei sa renunti happy

| Anca explică:

SimoSTAR, ne vedem toata ziua la facultate ca suntem colegi de grupa.
Iar de o saptamana de cand suntem impreuna, am fost aproape nonstop impreuna.
Si inainte sa fie ceva intre noi ieseam in oras, mergeam impreuna acasa ( ca suntem din acelasi oras ), dar pana acum a fost totul la nivel de gluma. apropouri.
El stia ca eu is mai nebuna si nu prea ma lua in serios, eu stiam ca are prietena si mai se combinase si cu o colega si ii mai dadeam sfaturi asa, ii mai ziceam una alta. El imi povestea, eu ii dadeam idei.
Ciudat...niciodata nu m-am gandit sa fie altceva. primele zile ne uitam unu la altu si ne pufnea rasul.
Am mai avut o tentativa acum vreo luna cand am venit de acasa amandoi si a dormit la mine, dar am dormit doar i-am zis ca suntem colegi si mai bine nu, ca cine stie cum se va termina si va trebui sa ne vedem inca multi ani de acum incolo si poate nu va fi asa placut.
Nu stiu ce sa zic de situatia asta. e ultimul lucru la care ma asteptam sincera sa fiu. si am luat-o in joaca, nu credeam ca imi va placea de el, am zis ca va fi asa o aventura sau cine stie.
Chiar ii ziceam mai in gluma mai in serios prima zi :" Cum ar fi sa fii tu amantu meu in timpu facultatii pana decid sa ma marit? "

Suntem nebuni de-a binelea si eu si el...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Finalul e ca va maturizati amandoi si va gasiti alte relatii. Dar numai dupa ce va despartiti si va impacati de enspe ori.

| gyo a răspuns:

Exact acelasi lucru mi se intampla si mie doar ca eu nu am facut sex cu el, desi si el a venit pl mine, dar nu s-a intamplat nimic pentru ca eu nu am vrut.eu zic ca timpu le va rezolva pe toate. sper doar sa nu fie prea tarziu atunci cand ne vom da seama ce vrem de fapt.kiss

| Anca explică:

Inca suntem impreuna si lucrurile merg din ce in ce mai bine.
Am discutat si i-am zis ca avem cateva variante.
1. Ramane cu mine si renunta la prietena
2. Ramane cu ea si renunta la mine
3. Pana renunta el la ea, o sa ies si eu cu altcineva, iar intre noi va fi ca o pauza.

Nu ii convine decat varianta 1, adica sa renunte la ea. Mi-a zis ca pur si simplu nu stie cum sa-i spuna ca nu prea are motive sa-i reproseze.
Oricum, eu sunt aici, ea e acolo, nu au o relatie de mult timp, doar de prin octombrie.
Eu cu el ce sa zic, ne intelegem din ce in ce mai bine. Petrecem f mult timp impreuna, noptile impreuna, la scoala ne vedem, dupa scoala ne vedem, noapte impreuna. Zici ca locuim impreuna aproape.
I-am zis la mama ca sunt cu el si s-a bucurat de nu mi-a venit sa cred, la care mi-a zis ca stia ca o sa fie asa, dar m-a lasat sa vada cand o sa-i dau vestea, pentru ca toata ziua ii spuneam am fost cu el nu stiu unde, vin cu el acasa, A in sus, A in jos si na ...in final inevitabilul s-a produs.

Colegii inca nu stiu si nu ar fi f bine sa afle, pentru ca fosta lui care e colega de grupa cu noi, dar cu care n-a avut mare lucru. ar fi geloasa si stiti cum e cand isi baga altii nasu. Oricat de mult v-ati placea, tot apar neintelegeri.
Pana acum e totu bine, ne spunem tot, vorbim f deschis dintotdeuna, suntem zodii compatibilite ( eu balanta, el gemeni big grin big grin big grin ). Numai lapte si miere ahaha.
Stiu ca asa sunt toate inceputurile, dar vreau sa ma bucur de prezent si de atat cat va fi, pentru ca-i bine happy