| larascumpik a întrebat:

VA rog ajutati-ma am o problema pe mine m-a placut un baiat si mi-a cerut prietenia dar l-am refuzat pentru ca nu il placeam atunci dar acum sunt inebunita dupa el si nu stiu daca ma mai place si intr-o zi l-am intrebat daca ma place da a zis ca nu dar el nu vorbeste nicio data serios si citeam atunci in ochii lui ca minte ce sa fac daca nu ma place dau funda plus vot pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| Rogzane a răspuns:

laughing Se mai intampla din-astea, si eu am patit, deci vorbesc din proprie experienta. Iti pot spune ce as face eu in locul tau. Poti sa ii dai de inteles ca il placi, dar sa nu fie prea evident, adica te mai uiti din cand in cand la el, ii zambesti, dar lasa-l pe el sa faca primul pas, ca na e baiat si baietii au privilegiul asta laughing Daca te place, fii fara grija ca o sa vina la tine, sunt convinsa. Bafta!