| elena16 a întrebat:

Va rog ajutati-ma ce sa fac? am pus o intrebare ieri cum ca am facut dragoste cu iubitul meu si am folosit prezervativ insa mie imi intarzie. vreau cat mai multe raspunsuri va rog.am 17 ani iar el 21 va rog :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veti avea un bebe, nascut din dragoste.santeti maturi, responsabili, deci care e problema? felicitari si multi inainte.sa nu spuneti ca nu-l doriti.ca va bate DUMNEZEU.

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Daca ai folosit prezervativ nu trebuie sa iti faci griji, nu ai cum sa ramai insarcinata decat daca s-a rupt prezervativul.

| ioana1704 a răspuns:

Daca iti intarzie 2 saptamani nu e problema. Dupa aceea e problema. MAi incolo i-ati un test barza si vezi rezultatul! bafta si sper sa fie bine fara " complicatii "!

| elena16 explică:

Vreau sa va anunt ca mi-a venit oricum multumesc de sfaturi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun dar cred ca e normal sa-ti intarzie pentru ca a fost cu prezervativ.Si ati spun de ce pentru ca e normal.Nu cred ca nu o sa-ti vina, o sa-ti vina fii linistita parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma elena? de ce ne dai emotii degeaba? ma simt de parca mi-ai furat bebelu. ia, data viitoare sa faceti fara prezervativ.ca nu merge chiar asa.