| elenat a întrebat:

Va rog ajutati`ma! Da stiu ca sunt o persoana rea dar bine sa incepem cu inceputul am cunoscut un baiat pe net si mi-au trecut sentimentele fata de el si am sps ca nu mai vreau sa ma intalnesc cu el si iata ca intr-o zi dupa ceva timp ne-am intalnit in oras ne-am plimbat ceva timp si cel mai naasol lucru e ca ne-am sarutat (ceva mai mult decat prieteneshte) si mii rusine sa-i spun ca nu mai simt nimic pentru ca si asa l`am tradat odata ajutoor!

3 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Paiii dc sa-ti fie rusine spune-i ca a desi l-ai sarutat tu de fapt nu simti nimic pentru el si e mai bine sa ramaneti doar amici

| Denysa2012 a răspuns:

Pai spune-i-o,, gata frate, team uitat ce tu credeai ca daca team sarutat o sa mai fim impreuna? nu am terminato!,,

| Baby_2365 a răspuns:

Trebuie sa-i spui ca si daca l-ai sarutat nu simti nimic pentru el si ca puteti ramane amici!