| AndreeaZM a întrebat:

Va rog ajutati-ma! happy De ce tipul pe care il plac cand vorbeste cu vroo fata sau cand ii da peste mana... dupa aia se uita la mine?

Răspuns Câştigător
| Maskeried a răspuns:

Te place si stie sa si tu il placi, ori vrea ca tu sa-l placi, asa ca incearca sa te faca geloase si sa te faca sa vi la el alergand. Ce mai astepti?

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si tu acum astepti ca noi sa raspundem in cor : pentru ca te iubeste... nu? pai NU! laughing

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Vrea sa te invite la cules de cartofi, dar e timid.

| april1234567890 a răspuns:

Da nu fugi cu disperare la el. Du-te încet ca sa te dorească și el. Sa dispere putin si el

| Qustn a răspuns:

Sa te faca geloasa. laughing)