| Skull1004 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Imi place mult de un baiat, care este si prieten de familie, am senzatia ca si el ma place putin. Vreau foarte mult sa fiu cu el, dar nu stiu cum sa-i zic, pentru ca mi-e teaman de raspunsul lui. Ce credeti ca ar trebui sa fac?:-s Dau funda si voturi! Va rog muult, raspundeti-mi!

Răspuns Câştigător
| lenak a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie teama. poate si el intr-adevar te place si tot poate ii este teama sa-ti dezvaluie ca te place.ar trebui sa faci o incercare si sa-i spui adevarul.

5 răspunsuri:
| 2hard4u a răspuns:

Păi mai intai poti da o petrecere acasa il inviti si daca vine fa cumva sa jucati adev si provocare, si pune o prietena sa dea porunca sa va sarutati...alta idee nu am sau ar mai fii ceva tot cu o petrecere ca e cel mai bine fa in asa fel incat sa ii spui ce simti pentru el si dai un pupi pe gurita sau obraz dar nu il intreba daca vrea sa fie cu tine pentru ca este cel mai nasol pentru un baiat sa intrebe fata crede-ma stiu cum e. Poti sa il faci sa te placa stai si tu mai mult pe langa el fii mai grijulie cu el.mie nu-mi plac fete fitoase de genu cu nustu ce fusta de doua degete si alte chestii imi plac cele modeste si nici cele cu tocuri din astea ca ale lu simona senzual numi plac si chestii din astea fii tu insati si nu trebuie sa iti fie frica pentru ca asa am facut si eu cu o fata imi placea de ea foarte mult dar nu aveam curajul sa-i spun si nu i-am mai spus si dupa un timp cand no mai placeam am aflat ca si ea ma placuse pe mine deci incercarea moarte n-are dal gata si cucereste-l! Noroc. sper ca te-am ajutat

| Minnie_2408 a răspuns:

Stiu cum e stai linistita eu ma holbez la un baiat care cred ca nu ma place.E usor il cunosti de mult timp.Invita-l undeva un loc linstit si pune-i intrebarea cea mare. Cine stie?

| adeedyaa a răspuns:

Pai eu sunt fata si mie miar place sa imi zambeasca baiatul acela sa faca gesturi frumoase si mai e un mad de a vb doar daca ai credit PRIN MESAJE.va spuneti cuvinte frumoase etc...si mai puteti sa scrieti biletele dar intotdeauna trebuie sa fi thu primul care le da ca ea daca e putin mai emotiva si timida nu ai cum. sper ca ti-am fost de ajutor papa

| alle_9243 a răspuns:

Incearca sa-i spui adevarul. poate te va intelege.Fii optimista si o sa vezi ca totul o sa fie bine.

| Skull1004 explică:

Va multumesc foarte mult, cu toti m-ati ajutat si mi-ati dat incredere in mine. Va multumesc mult!