| Anonim_9579 a întrebat:

VA ROG, AJUTATI-MA! Ok, deci am intalnit un tip la mare, in Eforie Nord, am facut cunostinta cu el si am aflat ca il cheama Razvan, are in jur de 17 ani, cred.Nu am apucat sa vorbim prea multe din pacate, insa mai stiu ca e din Teleorman, si as dori daca poate sa ma ajute cineva sa-i gasesc o adresa de orice tip(hi5, e-mail, facebook, etc, orice), ca sa pot vorbi cu el, sa pot tine legatura. Cel din poza este el.VA ROG, AJUTATI-MA! Please, HELP ME! Va rog! astept raspuns! MACAR INCERCATI! Va rog din tot sufletul, mult de tot, va implor, ajutati-ma! Orice sfat e bine venit, orice sfat folositor! nu chestii de genu' nu se poate sau, descurcate singura...

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Omg o. o i-ai facut poza pe ascuns? Super. Poate il recunoaste cineva de aici xD.
Daca nu, atunci cauta-l pe hi5, facebook, twitter. Scrie intr-o casuta de cautare "Razvan" dar in lumea asta sunt sute. Poate dai peste el. Daca nu-i stii numele de familie, sau el are alt nume la acele conturi de pe hi5, facebook, atunci nu poti da de el.

| Mozambic19 a răspuns:

Nu aveti prieteni comuni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce VACA timida esti, sau proasta de nu mai incapi in orgoliu laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VA ROG, AJUTATI-MA! Ok, deci am intalnit un tip la mare, in Eforie Nord, am facut cunostinta cu el si am aflat ca il cheama Razvan, are in jur de 17 ani, cred.Nu am apucat sa vorbim prea multe din pacate, insa mai stiu ca e din Teleorman, si as dori daca poate sa ma ajute cineva sa-i gasesc o adresa de orice tip(hi5, e-mail, facebook, etc, orice), ca sa pot vorbi cu el, sa pot tine legatura. Cel din poza este el.VA ROG, AJUTATI-MA! Please, HELP ME! Va rog! astept raspuns! MACAR INCERCATI! Va rog din tot sufletul, mult de tot, va implor, ajutati-ma! Orice sfat e bine venit, orice sfat folositor! nu chestii de genu' nu se poate sau, descurcate singura...
Ai un raspuns pentru Anonim?

| Anonim_9579 explică:

Din nefericire nu cred, ...si oricum, frumos faptul ca lumea pe aici se autocaracterizeaza.