| MikkyMiha a întrebat:

Va rog ajutati-ma! plac un baiat din clasa mea siel ma place o prietene de-a mea ne-a cuplat,ne-am sarutat si relatia noastra a durat ceva timp, dar apoi ne-am despartit si el s-a cuplat cu cea mai buna prietena de-a mea... ce sa fac? FUNDA**

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Sa-i lasi in pace.Ce treaba ai tu cu iubirea dintre ei? Lasa-i sa faca bors.El nu este singurul baiat de pe Pamant.Cauta pe altcineva mai bun decat el si sigur vei fii mai fericita.Cauta pe cineva care nu te paraseste dupa doua saptamani pentru ca s-a plictisit si ca nu vrei sa faceti sex.Cauta pe cineva demn tie, care sa te respecte! Succes!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sa-i lasi sa-si vada de viata lor. De ce vrei sa le strici relatia? Doar pentru ca a voastra nu a mers, nu inseamna ca trebuie sa nu earga nici a lor.

| Vix999 a răspuns:

Tu chiar ai vrea sa fii cu o persoana care e in stare sa te lase pentru cea mai buna prietena a ta? Care btw, nu prea e asa buna prietena happy

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Urat din partea amandurora. lasa-i in pace si vezi-ti tu de viata ta. Fa-ti prieteni adevarati care nu te0ar lasa pentru nimic in lumewinking