| Mariela_1621 a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA
Sora mea se intalneste cu un tip arab pe care il cunoaste din generala.
Pe el il cheama Amir de fapt ea il alinta habibi, el tine la sora mea dar nu cred ca o iubeste pentru ca a remarcat ca ea este mai mult pe interes ceea ce este adevarat pentru ca desi ea neaga acest lucru pune foarte mult pret pe iesirile in oras la restaurante scumpe si cluburi, sa fie condusa doar cu taxiul pentru ca ei vezi-doamne nu ii palce sa circule cu mijloacele de transport in comun ca nu vrea sa stea langa toti imputitii ce transpira straight face Mentionez ca Amir este foarte insarit, ai lui sunt proprietarii unor magazine de haine dar el de la o vreme da semne ca e interesat de mine adica atunci cand o astepata pe ea sa se pregateasca sa iasa in oras noi ne mai jucam remi sau ne uitam la tv si imi spune ca se simte mai bine cu mine decat cu fitoasa aia materialista straight faceeu nu ii vreau banii lui imi place mai mult compania lui ca e un tip foarte de treaba si glumet e si un dulce :X e asa foarte inocent ca un copil nu stiu cum sa spun nu ca toti cocalrii dar ma tem ca nu e bine ca daca afla curva de sora mea va incerca sa ne bage strambe plus ca ea e o regina a dramei laughing va incepe probabil sa joace teatru sa se prefaca ca plange si ca sufera daca va fi sa afle ca are sentimente pentru mine si ma pune intr-o situatie delicata.
voi ce ziceti ca ar trebui sa fac?

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu nu m-as ''baga'' pe el in primul rand ca a stat/sta cu sora-mea chiar daca e ea ''curva si regina dramei'', tot sangele meu il are si nu mi-as trada familia pentru un amarat de habibi!

In al doilea rand, ce garantie am eu ca ala nu vrea decat sa insire cat mai multe, printre care si 2 surori care s-ar bate pentru el?!
Daca stie ca sora-ta sta cu el pentru bani, de ce mai tine relatia? Nu e logic? 1Ei bine, poate se inteleg la pat si pentru el e de-ajuns! Deci, ce cauta?! Doar fete sa le f*ta, sa le foloseasca!

Sfatul meu: Stai in banca ta si poate o convingi si pe sora-ta sa il lase!

| Zenithf a răspuns:

Fi serioasa, cu cine vrei sa te incurci? spune-i si surorii tale, ca nici ea nu stie in ce se baga. Ar fi interesant sa cauti niste statistici la consulatul roman din statul de unde este respectivul, sa vezi cate femei se intorc de acolo si nu mai pot nici sa-si vada copii. Ar fi bine sa-i arati asta si sorei tale. Si altele nici nu mai pot iesii de acolo, ori sfarsesc prin a fi mutilate.
Domnul fie cu voi.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu zic sa te lasi pagubasa. daca vrei numaidecat fura-i iubitul. dar s-ar putea sa ramai fara el si sa fara sora...in sensul ca nu va mai vrea sa auda de tine toata viata.gandeste-te la consecinte! dintre toti baietii l-ati gasit pe habibi. straight face

Elianna
| Elianna a răspuns:

Atitudinea ta fata de sora ta este incalificabila! Nu stiu cum ai putut scrie aici asa ceva de sora ta! TU esti cea care vrea sa-i fure sorei sale iubitul! Esti geloasa si invidioasa! Sunt foarte curioasa daca cineva, aici pe site iti va da tie dreptate! Eu te condamn pentru ceea ce faci! Nu te mai baga intre ei! Si zici ca-i esti sora buna! Vai, vai, vai!

| Ririru a răspuns:

"curva de sora mea".
Stii ca e sorta nu?

| lyrics a răspuns:

Totusi nu'ti trada sora pentru un baiat.
poti sa-ti gasesti si un baiat care nu are nicio legatura cu sora ta.
sau daca nu, vorbeste cu sora ta si explica'i situatia.

| Duhovnicul a răspuns:

Eu spun sa il lasati pe habibi sa aleaga cu care vrea sa fie, daca ii place mai mult compania ta si mai ales dupa cum spui tu el e constient ca sora ta umbla cu el mai mult dupa bani atunci va lua decizia care considera el ca e mai benefica, daca e destept, daca nu poate sa stea in continuare cu ea sa ii toace banii.

| alexgogo a răspuns:

Ce ar trebui sa faci? eu zic sa lasi site-ul asta in pace, te duci fie cu vecinul din intrebarea anterioara, fie cu iubitul oficial, fie cu burghiul.

| un copil:x a răspuns:

Totusi e sora ta.
Cum sa-ti faci propria sora curva si sa vrei sa-i iei iubitul? Cum poti sa vorbesti de ea asa?
Ma miram cand vedeam 2 prietene ca se cearta pentru un baiat, dar de tine ce sa mai spun cand iti place prietenul surorii taleoh go on
Renunta la el ca nu este bine ceea ce faci.
Indiferent cum ar fi sora ta Amir este cu ea, asa ca lasa`l.
Nu merita sa fii in "razboi" cu propria sora pentru un baiat.

| Elena_8633 a răspuns:

Lol`e sora ta acelasi sange.
Fratele meu a murit acu 1 an sad de si ne intelegeam de minune big hug
Si pot sa zic (recunosk) Aveam 9 ani si el 24. dar tot s purta frumy cu mine
Ai facut-o pe sorta (curva)?
Defapt.eu si Florin ''fratele meu'' nici macar nu eram frati de sange. el era facut de mama. dar nu de tata. in fne nu trec in amanunte
Regina dramei?
Iti place magazinul?
Curva?
LOL!

| Yannaa a răspuns:

Eu zic sa te uiti in continuare la telenovela ta cu habibi amir aziza soraya si cum pnm ii mai cheama pe aia si sa nu mai fabulezi pe aici rolling eyes

| Oana4340 a răspuns:

Asta ai luat-o cumva din Iubire si Onoare?laughing
Doamne, ce tampiti sunt pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu sora ta despre ce crezi si prezinta-i si faptic ce gandesti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii spui ca vrei sa faci sex cu proasta asta de sorta! vrei sa facem sex impreuna? ma cheama jesse!

| despina17 a răspuns:

Sm avut si eu o sora care a murit de cancer si am iubit si o sa o iubesc mereu pretuiesteti sora indiferent de cum e nu o ura un arabul asta al vostru vrea sa va **** pe amandoua si sa va dea cu papucul in fund la cati bani are crezi ca se va complica cu voi isi poate gasi pe oricine oricand cu bani asa ca vezedetiva de treaba voastra familia mai presus de toi jegosi

| Alina_2804 a răspuns:

Te uiti la prea multe telenovele. insa daca chiar daca e asa cum spui tu... i-a arunca o privire pe google si vezi obiceiurile arbilor. sau cum isi trateaza femeile... si nu o sa iti mai trebuiasca habibi asta

| BarbieNuExista a răspuns:

Eu cred ca nu e bine sa o faci pe sora ta curva. Oricum ar fi ea e sora ta.
In plus cred ca nu ar trebui sa iti pese de viata ei si ar trebui sa-l uiti...
E cel mai bine iti spun euwinking