| sMotionless a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgent mie imi place de un baiat si la o colega de'a mea ii place de acelasi baiat sa'r putea sa se cupleze ce sa fac?:-((:-((

Răspuns Câştigător
| denysame a răspuns:

Buna.
Si eu am patit asta, chiar cu cea mai buna prietena de-a mea, pana la urma(in povestea mea) nu s-a sfarsit asa de frumos pentru ca el nici nu stia ca existam pe lumea asta...La tine sunt 2 lucruri de facut
1)Ori o lasi tu sa fie cu el(chiar daca iti place de lesini dupa el, dar ii vrei binele, bunul colegei tale
2) sa vb cu ea si sa ii spui:"Fata, suntem chiar asa de rele? Inteleg ca ne place de acelasi baiat dar mie mi se pare corect ca nici una dintre noi sa nu fie cu el, pentru ca daca incerci sa fugi dupa 2 iepuri in prinzi nimic(2 iepuri=1prietena ta, 2 baiatul accela)fugi si dupa prietena ta si dupa el)Si continuarea:Chear asa de mult inseamna el, fata de noi doua care suntem prietene si colege?
SPER CA TI'AM FOST DE AJUTORhappy

3 răspunsuri:
| nuamPleaca a răspuns:

Hahaha @perfect, numai pot de ras laughing))

Poate pe ea o place mai mult, asta este ^^

| perfect a răspuns:

Sa o faceti in trei.

| mihai_1539 a răspuns:

Spune-i lui ca tu vrei sa fii cu el, de mult timp te gandesti la asta