| alexandrudimitrici a întrebat:

Va rog ajutor e ft importat!, vreau sa o sarut pe prietena mea si ma tem nu stiu de ce! si nu o mai sarut sad ce sa fac ca sa nu ma tem? crying ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| LooveYou a răspuns:

Inchide ochii, apropiete de ea... si o saruti, Hai k nu e greu happy Daca nu te descurci dai prima data pupic p obraz. Succes happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te mai teme si sarut o ca poate ti-o i a altul inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate-o pana se declara invinsa si dupa aia poti sa o saruti fara sa iti mai fie frica de ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti curaj. Gindeste-te ca arata ca o broasca cu bube pe fata si s-o saruti inseamna sa-i faci o mare favoare big grin

| Euletitia a răspuns:

Buna! Fa-ticuraj si sarut-o. altfel ea va intelege ca tu nu prea esti interesat de ea sau ca o vezi doar ca pe o simpla amica, nu ca pe o posibila/viitoare/actuala iubita si poate se va combina cu alt baiat, caz in care iti vei reprosa lipsa de initiativa si tinmiditatea asta asa mare. Bafta!

| alexandrudimitrici explică:

Ms all da cum s-o fac chind ma incurca mereu cineva prietena sa... so sarut de fata ei? sad