| Sara a întrebat:

Va rog ce mi recomandati pntr o seara romantica in 2? Ce planuri si idei aveti? Impartasi ti mi si mie ideile voastre va rog.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Petale de trandafiri peste tot incepand de la usa de la intrare, dormitor, pat, baie, in apa din cada, deci peste tot pe unde se circula. O masa aranjata foarte frumos, mancaruri deosebite, sampanie, un desert pe masura urmat de alt desert...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bineiteles ar fi frumos acasa multe petale de trandafirii pe jos si in dormitor si in baie patul sa fie fain cum sa zic din petale sa faci o inima mare multe lumanari o masa frumos aranjata care sa fie p ea un fel de mancare dupa aceea desert sampanieeeee

daniela
| daniela a răspuns:

Lumanari, o muzica buna, sampanie si multa multa dragoste

| Antonimu a răspuns:

Lumanari, ciocolata, prezervative...

| sorin a răspuns:

Multa dragoste, avand in vedere ca e o seara romanticabig grin

| SilverEyes a răspuns:

Pai mie imi place ca sa mergem in parc sau undeva intr-un loc inalt din oras, sa stam unul in bratele celuilalt, eventual la un restaurant mai linistit, sau pur si simplu o plimbare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa ma gandesc... O seara romantica, hmm... da poti incepe prin a face o inima pe pat din petale de flori(nu tb neaparat din trandafiri)din mai multe culori, sampanie, capsuni, frisca o tinuta cat mai sexi, cuvinte dulci... Dar sa nu uiti inainte de a ajunge la a face dragoste cu el tb sa-l faci sa te doreasca cum nu te-a mai dorit pana acum, joacate putin cu el fa-l sasi piarda mintile, incercati pozitii noi si in timp ce faci toate astea sopteste-i la ureche cat il doresti si cat il iubesti, incearca sa scoti sunete pe care nu l-eai scos pana acum(chiar daca minti ) si te asigur ca urmatoarea seara romantica o sa-o ai din partea lui. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa dragoste, avand in vedere ca e o seara romantica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa existe draoste si restul vine de la sine, u trebuie doar sa aduci niste vin de calitate buna sa i placa si lui niste petale de trandafiri pe pat, sa pregatesti o cina usoara, o muzica frumoasa in surdina, lumanari si niste betisoare parfumate
...si nu mai ramai de cat tu sa porti o tinuta cat mai provocatoare si asta il va da gata garantat...sigur o sa i placa si apoi de restul va ocupati impreuna sigur o sa aveti o seara perfecta
eu asta va doresc

| todea a răspuns:

Pai depinde cat de mult esti dispus(a) sa muncesti pentru aceasta seara romantica. Cu putina imaginatie se pot face multe. Urca fata in masina, du-o la munte undeva unde este un peisaj frumos, pregateste o masa de plastic cu o fata de masa eleganta care sa ascunda. masa. o lumanare, o sticla de vin, un fel de mancare care va fi mai mult simbolic, dar totusi comanda ceva de la un restaurant din apropierea locului si ia la pachet. Si seara se poate termina cu mult romantism la un hotel din apropiere smug. Sper sa ajute pe cineva raspunsul meu... daca nu din politete spune-ti ca a fost foarte folositor