| SweetGirl_9181 a întrebat:

Va rog cititi intreb in legatura cu sarutul si chestii.acel baiat imi place de el f mult si lui ii place f mult de mine. e km "smecher"nu stiu cum sa spun may "vagabont". are mai multe prietene insa el vrea sa stea cu mine.si eu cu el. e baiatul despre care v-am povestit.acum ma baga in seama mereu eu nu stau cu el insa el vrea s ma sarute. iar eu d abia astept.alarteri m'a vazut era cu varul meu sunt ff buni prieteni.si m'a vazut si m-a strans puternic in brate si mi-a pus mana pe fund apoi a plecat.varul meu m'a ntrebat de ce nu stau cu el si chestii d genu'. eu i'am spus varului meu ca mi-a placut cand m'a imbratisat acel baiat si ca as mai vrea...aseara acel baiat se plimba cu bicicleta iar eu eram la poarta cu o fata si cand sunt cu cineva nu face nimic deoarece nu vr sa afle nimeni doar mi-a facutdin gura ca si cum m-ar pupa si mi-a pus intrebarea "nu? nu?"iar apoi cand nu mai eram cu nimeni cand a trecut iar eram singura si a trecut pe langa mine d fapt nu mai era cu bicicleta s apropia de mine. poate s ma sarute dar era un om la poarta si i'am spus ca ma vede omul acela. el a spus"te iubesc"'iar eu in gluma dar fiind adevarat am spus "si eu"si radeam. ce sa fac sa satu cu el chiar daca are mai multe prietene? asa e el insa il iubesc atat de mult as vrea sa ma sarute imi place atat de mult d el.doamne.il ador! ce ma fac? sa satu cu el sau nu? voi ce credeti?:Xfunda!

7 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Tu decizi daca vrei sa fi cu el.Iti dau un sfat fi atenta cu baietii din ziua de azi, unii sunt buni, iar altii pervesi.Succes! happy

| mihai_2762 a răspuns:

Draga Andra este o diferenta dintre "vagabond" si "smecher" nu este aceiasi mancare de este poate vroiai sa zici "bagadond" asa da ar mai merge. De obicei sa stii ca sunt cei ca el. Poti incerca sa stai cu el sa ai grija ince te bagi poate ca daca stai de vorba cu el si intelege situatia va fi altfel. Da hai sa iti spun din proprie experienta cum sta treaba in stilul asta: si eu am fost asa odata acum am mai crescut si m-am schimbat mult dar atunci ca sa stau cu o tipa eram in stare sa spun orice chiar sa ii spun ca o iubesc nu conta eu vroiam un singur lucru de la ea adica sa ma culc cu ea. Eu zic sa fii fata desteapta si vezi ce ii poate pielea baiatului si apoi poti sa incerci sa fii cu el eu zic sa mai astepti sa mai vorbesti cu el.

Asta este strict parerea mea acum depinde de tine e vrei sa faci oti sa ma asculti pe mine sa poti sa iti asculti inima.

Bafta in alegerea ta!

| ioooooooooo a răspuns:

Hehe fata mea esti intr-o situatie dificila sa stii ca cel mai bine este sa-i da-i pace si sa nu o faci cu el dupa cuum am inteles daca sta cu asa multe fete o sa vrea in o saptamna maxim sa spun sa se culce cu tine si tu de indragostita ce esti ti-ai da si inima din piept pentru el dar el o sa te arunce ca pe un servetel folosit(scuzama)dar prietenul tau este exact ca si mine dar probabil ca si pe mine ca si pe el il vor ajunge blestemele fetelor pe care le-a facut sa sufere da sa stii ca este cu totul adevarat si sa-ti povestesc ce-am patit eu! eram cyu baieti intr-o seara si cu una din pr mele si dintr-o data suna telefonul si cealalta ca vine sa ne intalnim si nu apuc sa-mi inchid telu ca pac apare si pffffff intelegi nu am prins nici una si in acea zi am hotarat sa intru pe TPU ca sa vad ce se intampla cu minesadsadsaddar sper ca pr tau sa nu fie ca si mine un porc as putea spune multa bafta si daca da nu te lasa de gatul lui crede-ma un baiat rezista greu tentatiei!

| freehugs a răspuns:

Eh i s-a pus pata pe tine acum
da, stai cu el si dupa cand se plictiseste i se pune pata pe alta si tot asa
prin felul cum te abordeaza nu e genu de baiat pe care il cauti

| lollopop a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el, sa-l intrebi daca vrea o relatie serioasa cu tine. Asa, daca el are mai multe prietene poti sa-l saruti, iti trece dorinta si gata.
Dar tu la ce te referi cand zici prietene? Prietene sau iubite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Andra poti sa stai cu el. Te iubeste tine la tine si cu celalate isi face doar placerile si cat de curand te va saruta. Iti urez mult succes

| my_8716 a răspuns:

Eu zic asa sa il mai ti putin pe jar ca sa moara si mai tare du[a tine. oftical putin asa joacate cu el dar sa nu exagerezi ...sti faza aia daca tine la tine te cauta Xdaca nu vrea sa te piarda. ai grija. succes mult:Xxsa aud de bine:X