| SweetGirl_9181 a întrebat:

Va rog cititi intreb in legatura cu sarutul si chestii.acel baiat imi place de el f mult si lui ii place f mult de mine. e km "smecher"nu stiu cum sa spun may "vagabont". are mai multe prietene insa el vrea sa stea cu mine.si eu cu el. e baiatul despre care v-am povestit.acum ma baga in seama mereu eu nu stau cu el insa el vrea s ma sarute. iar eu d abia astept.alarteri m'a vazut era cu varul meu sunt ff buni prieteni.si m'a vazut si m-a strans puternic in brate si mi-a pus mana pe fund apoi a plecat.varul meu m'a ntrebat de ce nu stau cu el si chestii d genu'. eu i'am spus varului meu ca mi-a placut cand m'a imbratisat acel baiat si ca as mai vrea...aseara acel baiat se plimba cu bicicleta iar eu eram la poarta cu o fata si cand sunt cu cineva nu face nimic deoarece nu vr sa afle nimeni doar mi-a facutdin gura ca si cum m-ar pupa si mi-a pus intrebarea "nu? nu?"iar apoi cand nu mai eram cu nimeni cand a trecut iar eram singura si a trecut pe langa mine d fapt nu mai era cu bicicleta s apropia de mine. poate s ma sarute dar era un om la poarta si i'am spus ca ma vede omul acela. el a spus"te iubesc"'iar eu in gluma dar fiind adevarat am spus "si eu"si radeam. ce sa fac sa satu cu el chiar daca are mai multe prietene? asa e el insa il iubesc atat de mult as vrea sa ma sarute imi place atat de mult d el.doamne.il ador! ce ma fac? sa satu cu el sau nu? voi ce credeti?:Xfunda!

7 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Sincer Deea are dreptate, nu i-ar fi păsat, nu ţi-ar fi pus mâna pe fund dacă te iubea cu adevărat şi. Numai avea alte prietene happy. A văzut doar că eşti nebună dupa el şi. s-a gândit „ i-a să-mi bat joc de asta poate îmi iese şi ceva " e posibil să te vrea doar pentru. pat după. pa-pa.

Deci eu zic s-o laşi baltă decât să suferi din cauza lui, o să găseşti un băiat care te merită şi te iubeşte cu adevărat.

FantaSZy.

| andradat a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc sa stai cu el. El vrea doar sa devii una din prietenele lui atata tot. Si daca tie iti place sa stai ca in familiile musulmane unde el are mai multe tipe, n'ai decat sa il saruti si sa te combini cu el.

| nely19 a răspuns:

Ma daca tu consideri ca este bine sa stai cu un baiat care are mai multe realatii sa stii ca nu este prea bine pentru ca mai tarziu o sa incepi sa pui suflet in relatie si sa-l iubesti din ce in ce mai mult si nu o sa-ti mai convina sa fie si al altora ci o sa vr sa fie numai pentru tine, si daca tu il obijunesti asa si o sa fi de acord ca el sa aiba si alte relati in timp ce sta cu tine tot tu o sa ai de suferit mai tarziu.parerea mea

fundita?:*

| Marcela a răspuns:

Ppoi... din cate am inteles... el are mai multe prietene dar tot la tine se intoarce.nU?
insemna ca insemne ceva mai mult pentru el.nu il lasa...incearca sa vorbesti mai mult cu el sa vorbiti deschis si te lamuresti...parerea mea.happy

| BiancaB a răspuns:

Pana la urma e decizia ta daca vrei sa stai sau nu cu el, numai ca orice ar citi asta si ar raspunde la intrebare, ti'ar spune ca nu. E de ajuns faptul ca umbla cu mai mult fete si ar trebui sa iti dea de gandit, nu cred ca vrei sa suferi apoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha.baiatu asta sigur nu te iubeste.nu iubeste pe nimeni. tea vazut ca esti mai micuta si mai naiva si acu te face sa crezi ca te place. daca tear placea intr-adevar nu iar pasa de ce zice alta lume.si nu tiar fi pus mana pe fundhappy din respect pentru tine. nu se face asa. se joaca cu tine doar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa stiu cati ani ai?tongue