| SweetGirl_9181 a întrebat:

Va rog cititi intreb in legatura cu sarutul si chestii.acel baiat imi place de el f mult si lui ii place f mult de mine. e km "smecher"nu stiu cum sa spun may "vagabont". are mai multe prietene insa el vrea sa stea cu mine.si eu cu el. e baiatul despre care v-am povestit.acum ma baga in seama mereu eu nu stau cu el insa el vrea s ma sarute. iar eu d abia astept.alarteri m'a vazut era cu varul meu sunt ff buni prieteni.si m'a vazut si m-a strans puternic in brate si mi-a pus mana pe fund apoi a plecat.varul meu m'a ntrebat de ce nu stau cu el si chestii d genu'. eu i'am spus varului meu ca mi-a placut cand m'a imbratisat acel baiat si ca as mai vrea...aseara acel baiat se plimba cu bicicleta iar eu eram la poarta cu o fata si cand sunt cu cineva nu face nimic deoarece nu vr sa afle nimeni doar mi-a facutdin gura ca si cum m-ar pupa si mi-a pus intrebarea "nu? nu?"iar apoi cand nu mai eram cu nimeni cand a trecut iar eram singura si a trecut pe langa mine d fapt nu mai era cu bicicleta s apropia de mine. poate s ma sarute dar era un om la poarta si i'am spus ca ma vede omul acela. el a spus"te iubesc"'iar eu in gluma dar fiind adevarat am spus "si eu"si radeam. ce sa fac sa satu cu el chiar daca are mai multe prietene? asa e el insa il iubesc atat de mult as vrea sa ma sarute imi place atat de mult d el.doamne.il ador! ce ma fac? sa satu cu el sau nu? voi ce credeti?:Xfunda!:X

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca vrei doar pupicei de la el (si ceva mai mult doar), poti sta linistita. Nu va fi mare lucru sa ii primesti. Daca iti place insa de el, si vrei ceva serios, trebuie sa te gindesti bine. E pacat sa te implici emotional, ca mai apoi sa vezi ca te lasa, si poate neasteptat de repede, pentru cine stie ce pitipoanca.

| RaluE a răspuns:

Va este lene sa scrieti romaneste?! Ce naiba mai este si 'km'? Kilometri?
Nici sa scrieti nu stiti si va trebuie baietioh go on. Iar tu daca vrei sa fii cu un baiat ca el, care isi cam bate joc de fete, e treaba ta.Sa nu vii dupa si sa ne spui ca te-a lasat sau mai stiu eu ce.

| UnZambetTeRog a răspuns:

Pai dupa parerea mea. Pur si simplu sa stai cu el si mai mult. Si daca el simte la fel pentru tine va sta si el. Si poate vei avea norocul sa renuntze la celelalte prietene.
P. S. Dar ai grija sa nu-l lasi sa`si bata joc de tine

| SweetGirl_9181 explică:

Am 13, nu 12

| crysty1067 a răspuns:

Eu iti zic asa ca stai cu el ca sti chit ca re multe dar pe tine te iubste si se intoarce la tine dar sa stii ca cam 99% din baieti vor doar ca sa le... pe fate si dupa aia se desp de ele vb cu el spune ca il iubesti si vrei sa stai cu el dar spune-i ca esti si prea mica ca faceti dragoste daca se gandeste la asta

| Nimic special a răspuns:

Asa gandeste o fata de 12 anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne. nu mai bagati netu la tara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti putin cam mica pentru o relatie... Daca aveai macar 14-15 ani mai era scuzabil, dar am inteles ca ai doar 12. In sfarsit, se pare ca trebuie sa acceptam ca si fetele f f tinere se indragostesc. Sfatul meu este sa ai mare grija cu acel baiat. Daca este cat de cat apropiat ca varsta de tine poate nu va vrea mai mult decat un sarut, dar nu e sigur, dar daca diferenta de varsta este considerabila, atunci fi aproape sigura ca vrea mai mult si avand in vedere ca el are atatea prietene, considera ca nu iar strica una in plus. asa ca eu cred ca ar fi mai bine sa nu te implici inca in nici o relatie, incearca sa privesti inca viata cu ochii unui copil ca mai tarziu s-ar putea sa iti para rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are importanta ca ai 12 sau 13, e aproape acelasi lucru. gandeste-te ca daca te indragostesti de la varsta asta te maturizezi prea repede poate si nu e bine.