| anim a întrebat:

Va rog daca se mai poate sa dati niste pareri, sugestii la intrebarea anterioara.Asi fi recunoascator.http://www.TPU.ro/......elatie-de/

1 răspuns:
| djcrazyroxxy a răspuns:

Da, ce pot sa spun, eram cam in aceeasi situatie. Nici eu nu prea o inteleg pe a mea cateodata... tot cam asa se poarta. Uite cum e, ea vrea sa se simta importanta pentru tine, ceva de genu sa fie "eroina ta". Arata-i ca ai nevoie de ea, si insista puternic presimt eu ca asta asteapta, un semn ca iti pasa de ea. Insista si insista si lasa de la tine cat poti, chiar dac ti se acreste pana la urma. Daca nu cheama politia ca sa i te ia de pe cap atunci inseamna ca trebuie sa mai insisti aa, si dupa ce te impaci cu ea, incearca sa ii asiguri o oarecare liniste, evita certurile. Sper ca ti-am fost de ajutor.